Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez valami szív-, vagy életmódb...

Ez valami szív-, vagy életmódbeli probléma?

Figyelt kérdés

16 és fél éves lány vagyok. A vérnyomásom elég alacsony (93/56 átlagosan), a pulzusszámom viszont Anya szerint magas (95). Kicsit szédelgős vagyok, néha egyszerűen nem bírok egy helyben megállni! Van azonban ennél jóval kellemetlenebb dolog is. Elő szokott fordulni, hogy megfájdul a szívem... vagyis a környéke. Néha érzem, ahogy dobog, és sokszor fáj is. Volt már rá példa, hogy olyan erővel és hirtelen jött rám, hogy összeestem. Magamnál voltam, csak épp megmozdulni se bírtam.

De a legrosszabb volt az az eset, mikor az éjszaka közepén ébredtem fel arra, hogy csak úgy dübörög, és úgy éreztem, menten kiszakad. Rémes volt! :'(

Van valaki itt hasonló problémával? Vagy olyan, aki ért a kardiológiához? Adjon valami tanácsot, kérem! :'(


2011. júl. 14. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben ilyen komoly dologgal már az orvosnál kopogtatnék, és nem az interneten keresném a választ. Ez nem játék!
2011. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj kardiológiára. Addig is elsősegélynek lehet kapni a patikában Panangint /ez a szívnek vitamin/ vény nélkül. Legalább napi 3x1 szemet szedjél belőle.
2011. júl. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. hamarosan megyek orvoshoz, aztán majd meglátjuk, mi a baj. a Panangin körülbelül mennyibe kerül?
2011. júl. 15. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:
A Panangin pár száz forint, pontosan nem tudom. A Q10 vitamin is jó lenne neked legalább 20 mg-osat szoktam venni gyógynövénybe, ezt napi 1x kell bevenni, a legolcsóbb 1700 Ft. A ritmuszavarokat is megszünteti.
2011. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!