Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Probléma a pisiléssel? Mitől...

Probléma a pisiléssel? Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Ha 1,5-2 óránként nem megyek el wc-re irtózatosan görcsölni kezd a hasam, majd pedig a derekam is és fel is puffadok.

Csakhogy, mikor elmegyek wc-re alig tudok pisilni, még akkor is így van, ha egyébként már nagyon kell.

Éjjel is hasonlóan mennek a dolgok, mindegy, hogy mennyit iszom. (1pohár vagy fél liter)


2011. aug. 2. 12:00
 1/7 anonim válasza:

ha lány vagy ez a menzesz előjele is lehet, ha nem (bár ez akkor is lehet ha lány vagy) akkor felfáztál.

jobb ötletem nincs

2011. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talàn vesekô, vagy hólyaghurut, de feltétlen menj el a háziorvosodhoz!
2011. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én egyszer úgy aludtam el hogy nagyon wc-ére kellet mennem és amint elaludtam éjszaka közepén felkeltem arra hogy wc-ére kell mennem

miután elvégeztem a dolgom kiderült hogya fürdő szoa kagylójába hugyoztam.

2011. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet fertőzéstől is,sőt nekem leginkább akkor jöttek ezek a tünetek.Sok folyadékot igyál(laglább 2 litert),cukros dolgot egyáltalán ne.Szerintem menj el orvoshoz.
2011. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok. Felfázva nem vagyok. Menstruáció előtt előfordul, azt tudom, de nekem ez olyan, hogy egyik nap van, másik nap nincs, majd egy hétig minden Ok és újra kezdődik.


Cukros dolog (pl.:Cola) esetén pedig egyáltalán nem tudok pisilni. Érzem, hogy kell, de nem jön. :(


Az orvos akinél voltam, azt mondta: fizikai gyengeség. Ennyivel letudta. Én nem vagyok orvos, de ezt én nem hiszem el.

2011. aug. 2. 13:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Az az orvos egy kókler! Hát végülis mindenre lehet azt mondani, fizikai jelenség! Felháborító! Kívánom a hülye dokinak azt a kellemetlenséget, ami neked van, de csak egy hétig, aztán fizikázzon!

Menj el egy másik urológushoz! Ez komoly probléma, mindenképp járj a végére, ne hagyd magad!

2011. aug. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Szerintem nődokihoz menj el. Én is bekaptam egy fertőzést kb. egy hónapja és nagyon sokszor pisiltem, ugyanakkor keveset. Lehet neked is ez a bajod. Az orvosodról meg inkább nem nyilvánítok véleményt, az enyém is kb ilyen...-.-'
2011. aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!