Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi jutna először eszedbe, ha...

Mi jutna először eszedbe, ha megtudnád, hogy egy ismerősöd pszichológushoz jár?

Figyelt kérdés
Esetleg dilisnek hinnéd, vagy elkerülnéd, vagy nem igazán érdekelne... Mit gondoltok?
2011. aug. 6. 00:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet! Már nem vagyok kiskorú. A suliban van ugyan iskolapszichológus, de egyszer bejött az osztályhoz bemutatkozni, és elég gáznak tűnt.... A háziorvosomat meg sajnos nem érdekli semmi, nem foglalkozik a betegeivel. (Ezt nem csak én mondom, tényleg elég hanyagul végzi a dolgát)
2011. aug. 6. 01:25
 12/13 anonim ***** válasza:
Dr. Joseph Murphy: A tudatalatti csodalatos hatalma, BEnned a gyogyito ero! c. konyveit ajanlom figyelmedbe!
2011. aug. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Doruss ***** válasza:
Én aggódnék érte egy kicsit, de örülnék, hogy segítséget kér a problémáira, és nem szégyelli magát... akárki akármit mond, még ha dilisnek tart is, hagyd figyelmen kívül. Úgyis neked kell eldöntened, hogy mi a jó neked, ezt nem kell, hogy mások rossz véleménye befolyásolja.
2011. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!