Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom van? A szüleimnek...

Mi bajom van? A szüleimnek van igaza?

Figyelt kérdés
Fáj jobb oldalom néha a mellkasom a szüleim azt mondják biztos beszorul a levegő vagy becsipődig egy ideg néha meg jobb oldalon fáj a fejem vagyis msotanába ha fáj akkorcsak ott erre azt mondják az idö változás miatt és mostanába néha a hasam szokott görcsölni de csak pár pillanat és vége van 12/L
2011. aug. 12. 21:14
 1/3 anonim válasza:
hát a mellkasomon én is szoktam érezni ilyen szúrós fájdalmat..de az csak a levegő. Én ilyenkor azt csinálom, hogy egy pillanatig nem veszek levegőt, utána próbálok pici finomakat venni, aztán ha már nem érzem h belenyilalna akkor egy jó mélyet..elmúlik. A fejfájás lehet front is, nekem is szokott az is lenni, vagy lehet a szemeddel van valami (rossz látás). A hasgörcs meg szerintem h valami olyat ettél, ami a hasadnak nem tetszett, erre tudok gondolni. Próbáld meg megfigyelni h mit eszel ami után fájhat..remélem tudtam valamit segíteni L/17
2011. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha gyakran érzed ezt a "becsípődést" akkor szerintem érdemes lenne ortopédiára elnézni! Nővéremnek is ez volt, és kiderült, hogy azért mert gerincferdülése van.
2011. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fejed a hasfájásod,esetlegesen ha van hányingered fejfájás alatt az időjárás változástól van.
2011. aug. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!