Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatom tőle? Igaza van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom tőle? Igaza van a szüleimnek, vagy ez túl nagy kérés?

Figyelt kérdés

Van egy hely, ahová a barátom már évek óta jár, minden héten (egy nap). Mióta együtt vagyunk, én is voltam vele párszor, nagyon jól éreztem magam mindig. jó társaság, program, stb. Egy baj van vele, hogy délután megyünk oda, és késő estig maradunk, amikor már sötét van. Eddig úgy volt, hogy egy darabig elkísért a barátom, ahol pedig felvettek a szüleim (hogy nek kelljen egyedül mászkálnom a sötétben). Legutóbb azonban a szüleim úgy döntöttek, hogy ez így nem mehet rendszeresen, mert nekik ez sok gond (pont lenne egy nyugis estéjük végre, és értem kell rohangálniuk), ezért azt mondták, hogy csak úgy mehetek, ha a srác egészen hazáig elkísér, vagy még világosban hazaérünk. A gond az, hogy a barátom nagyon messze lakik tőlem, innen még két vagy három átszállás, olyankor már ritkán járnak a buszok, tehát, egy-másfél óra. Még nem mondtam neki, hogy a szüleim hogy határoztak, nem szeretném őt kihasználni, nem tudom, hogy mit csináljak.

16/L légyszi, írjátok meg, hogy hány évesek vagytok, és hogy fiúk, vagy lányok! köszi előre is:)


2010. szept. 26. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
vigyél magaddal egy kést, vagy vmi nagyobb tárgyat(féltégla).
2010. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a minimum lenne..., lakhat akármilyen messze...!

Ha szeretne, akkor kérni se kéne őt, hogy kísérjen haza, hanem magától menne, mivel ha már szeret (állítólag), akkor aggódnia is kellene...!

Az én barátom még 19 évesen, este 9 kor is haza akart kísérni:D

2010. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg...néha hazakísér, kibírja...néha meg hazamentek világosban
2010. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen önvédelmi eszközökkel (kés, gázspray stb.) az a gond, hogy ha hátulról támadnak, már nem nagyon van ideje elővenni...
2010. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért Nephelé, de letiltottál msn-en?
2010. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pff xD nem...csak most nem vagyok fent...
2010. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne menj el a buliba, vagy abba a társaságba. Tedd le a B-s jogsit, majd utána.
2010. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normális ha hazakísér. Már nem azért engem 2o évesen is hazakísér a párom.

Persze világosban mondom néha, hogy hazamegyek barátnővel vagy egyedül, hogy kíméljem, mert én is messze lakom tőle.

Amúgy a szüleid jogosan mondják amit mondanak! Ha a barátodnak ez teher akkor nem értem miért vagytok együtt...annak idején mit nem adtak volna ezért a férfiak, hogy hazakísérhessék a kiszemelt hölgyet:-S

2010. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. beszélek vele, remélem, hogy minden rendben lesz...
2010. szept. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!