Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szinte örökös fáradság érzetem...

Szinte örökös fáradság érzetem van, már vagy 30 éve, van még valaki hasonló cipőben? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedjél magane B6 vitamint,ill. idöközönként egyél vitaminokat!Fontoss,h szánj magadra is idöt,szórakozás,beszélgetések,kikapcsolódás,kellö pihenés!
2011. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is vitamint javaslok, plusz sok zöldséget, gyümölcsöt, és kezdj el valamit sportolni. Az elmúlt években én is mindig itthon gubbasztottam, nem volt kedvem semmihez, aztán barátnőm rávett az esti kocogásra, amiből azóta reggeli futás lett, és hetente kétszer eljárunk jógázni is, mellette pedig 2 féle anti-aging vitamint szedek. Azóta sokkal fittebb vagyok, fáradtnak pedig csak nagyon ritkán érzem magam, de annak mindig megvan az oka :)
2011. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is mindig itthon gubbasztok, és nem járok semmi sportra :(
2011. dec. 6. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!