Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hetek óta tartó fejfájás. Mit...

Hetek óta tartó fejfájás. Mit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
December eleje óta szinte minden nap fáj a fejem.Voltam koponya mr-en, ami negatív lett. Véreredményeim is jók lettek. Mindig is fejfájós voltam de most felerősödött, járok neurológushoz aki folyamatosan kísérletezik a gyógyszerekkel mert eddig még semmi nem használt. Migrénes, tensios fejfájásom van szerinte. Múlt héten voltam akkor írta fel a convulex (150mg)tablettát 3x1 adagolásba, de még semmi változás. Általában a halántékomnál fáj kétoldalt, illetve hátul a tarkómnál, és a nyakam is nagyon merev. De van amikor a fejem teteje is fáj. Alacsony vérnyomásos is vagyok, de ez már elviselhetetlen, és az is h a neurológus se mondd semmit csak felírkálja a gyógyszereket, és nem használ nekem meg továbbra is fáj a fejem. Legközelebb febr 6án kell oda vissza mennem. Addigra szeretném ha elmúlna ez a fejfájás, ha tudtok segíteni azt megköszönném!

2012. jan. 22. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
pisztoly
2012. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem fájhat az alacsony vérnyomásod miatt? Mi van ha fejfájás alatt megiszol egy kávét és egy pohár vizet?
2012. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy csomó vizsgálaton már voltál, senkinek nem jutott eszébe, hogy szemészetre is elmenj? A látásproblémát elsők között szokták számbavenni a lehetséges okok között.
2012. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A halascsávónak üzenem hogy az eszéhez értem a válaszát! Csak vizet iszok mostanába, és kávét is most már napi kétszer mert egy meg se mozdította a vérnyomást, a fejem ennek ellenére is fáj. Senkinek nem jutott eszébe elküldeni szemészetre, de én magamtól bejelentkeztem febr 7-re kaptam időpontot. Nemtudom mit tehetnék még!
2012. jan. 22. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
szerintem gyúrjál
2012. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
húst meg rizst kő enni meg egy kis c vitamin gyenge a szervezeted te vagy a mintapélda az emberi társadalom egyre lustább elkényelmesedett egyedeire...nem kávé kell ide hanem igenis egy kis mozgás azthiszed van valami bogyó amit beveszel és jobb lesz vagy mi??? nem gyógyszer kell ide
2012. jan. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ürömfű, borsikafű, rozmaringlevél, bazsalikomfű, koriander.

Ezek az alacsony vérnyomás gyógynövényei. A rozmaring terhesség esetén nem javasolt.

2012. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Stressz is okozhatja a nyaki izmok feszülése miatt.
2012. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bármennyire is nehezen emészthető a halascsávó stilusa (nem szeretném konkrétabban megfogalmazni), nagy igazság van abban, amit mondani próbál. A betegségek létrejöttében kb. 70%-ban a táplálkozás és életmód, a maradék 30%-ban a környezeti hatások játszanak szerepet, sőt a táplálkozással és életmóddal a környezeti hatások 30 %-át is csökkenteni, ellensúlyozni lehet(ne).
2012. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Keress másik neurológust, lehet h cluster fejfájásod van amit kevesen ismernek fel mert ritka.

Nekem is nem rég ismerték fel, addig én is hiába szedtem marokszámra mindenféle fájdalomcsillapítót. A clusternek is jellemzője h hónapokig naponta fáj és nem hat rá a normál fájdalomcsillapító.

2012. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!