Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hetek óta tartó fejfájás. Mit...

Hetek óta tartó fejfájás. Mit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
December eleje óta szinte minden nap fáj a fejem.Voltam koponya mr-en, ami negatív lett. Véreredményeim is jók lettek. Mindig is fejfájós voltam de most felerősödött, járok neurológushoz aki folyamatosan kísérletezik a gyógyszerekkel mert eddig még semmi nem használt. Migrénes, tensios fejfájásom van szerinte. Múlt héten voltam akkor írta fel a convulex (150mg)tablettát 3x1 adagolásba, de még semmi változás. Általában a halántékomnál fáj kétoldalt, illetve hátul a tarkómnál, és a nyakam is nagyon merev. De van amikor a fejem teteje is fáj. Alacsony vérnyomásos is vagyok, de ez már elviselhetetlen, és az is h a neurológus se mondd semmit csak felírkálja a gyógyszereket, és nem használ nekem meg továbbra is fáj a fejem. Legközelebb febr 6án kell oda vissza mennem. Addigra szeretném ha elmúlna ez a fejfájás, ha tudtok segíteni azt megköszönném!

2012. jan. 22. 11:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Három műszakban dolgozom, nehéz összeegyeztetni a rendszeres táplálkozást, mivel minden műszakba máskor van kajaszünet. Amikor időm engedi sportolok, mivel ülő munkát végzek. Ugyh én nem az a típus vagyok aki az egészségtelen kajákat zabálja kilószám és szabad idejében a tv előtt ül. A gyógyteákat ki fogom próbálni köszönöm, jó lenne ha elmúlnának a panaszaim.
2012. jan. 22. 17:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, de lehet nem ártana megnézetni a szemedet.
2018. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!