Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha náthás vagy, melyiket...

Ha náthás vagy, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

1: Irány shoppingolni, felvidít

2: Munkán kívül sehová nem megyek

3: Általában nem foglalkozom vele

4: Jobban felöltözöm mint szoktam

5: Sok smink, hogy ne lássa mindenki h beteg vagyok

6: Irány a kocsma, haverokkal kollégákkal vagy kolléganőkkel kalapkúra:)



2012. febr. 18. 22:50
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
A vicc az, hogy nem viccből írom ,hanem azért ,hogy tudják már emberek , mit ,mikor hová írnak!! Ez annyira családi kapcsolatok, mint ahogy mellettünk locsolják a jeget....
2012. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
2, 3, 4. A többi hülyeség. :D
2012. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Jogos is én igazat adok.
2012. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
A Moderátorok is felkelnek néha pár percre :))
2012. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm 76%-os cimbi
2012. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit :D
2012. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
nem foglalkozom vele
2012. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Olyan pont miért nincs, hogy otthon maradok 2napot és inkább kikúrálom magam rendesen, hogy ne fertőzzem tele az egész munkahelyet? Bezzeg olyan van, hogy menjünk shoppingolni meg sminkeljünk vastagon. Eszem megáll:D
2012. febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Rájöttem kedves kérdező, Megvilágosodtam....

Te is bele estél ebbe az amerikai sznob filmek álomvilágába, benne maradtál :

50 első randi, dr szöszi, Hajrá Csajok,

10 dolog amit utálok benned,

hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt ,

stb....

Gondolom ,hogy egy irodaház legfelső emeletén dolgozol , van egy cuki csivavád, és rózsaszínű cabrióval furikázol. Szóval ha náthás vagyok megnézek egy ilyen filmet , utána kiteszem Gyakori kérdésekre a sok sznob hülye kérdést!! Most pedig megyek hányok egy rózsaszínűt , hátha Versace illata lesz....

2012. febr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nagyszerű, épp náthás vagyok (vagyis pár órája folyik az orrom és tüsszögök)!


"1: Irány shoppingolni, felvidít " Nem vagyok már elég rosszul? Engem ez nem vidít fel, nyűg számomra (még akkor is, ha magamnak veszek valami cipőt vagy ruhát).


"2: Munkán kívül sehová nem megyek " Így se nagyon megyek máshová. Betegen pedig igyekszem lemondani a kisebb dolgokat, pl. ebéd egy baráttal. Hiszen ezek általában nem sürgősek, találkozhatunk máskor is.


"3: Általában nem foglalkozom vele " Csak akkor nem foglalkozom vele, ha komoly allergia-roham tör rám, amikor napi 400-500 zsebkendő fogy és jobban járnék, ha kis vödröt tennék a fejem (orrom) alá. Ilyenkor sokszor csak leterítek egy törölközőt a párnámra és próbálok aludni. Úgy értve nem foglalkozom a dologgal, hogy nem törölgetem már percenként az orrom, mert felesleges, mintha víz folyna belőle...


"4: Jobban felöltözöm mint szoktam " Sajnos még zoknit sem szeretek viselni, így az áramszolgáltató nagy örömére inkább feljebb veszem a fűtést. Csak akkor öltözöm be, ha felfáztam vagy átfagytam egész nap és meg akarom előzni a betegséget.


"5: Sok smink, hogy ne lássa mindenki h beteg vagyok " Szerintem rajtam az nem segítene... Különben is a sok orrtörölgetéstől lejön a legprofibb alapozó is és idétlenül néz ki az ember.


"6: Irány a kocsma, haverokkal kollégákkal vagy kolléganőkkel kalapkúra:)" Nem az én "stílusom".


Tehát 7, próbálom elviselni, ha szükséges beveszek pár gyógyszert, és igyekszem ilyen könnyebb dolgokat csinálni csak pl. itt vagyok egy kicsit, vagy tv-z nézek vagy ilyesmi.

2012. febr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!