Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen szerelem, öngyilko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem, öngyilkosság? HELP!

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm nem olyan rég kidobta a barátját, de most rájött, hogy mégis ő kell neki. A srác közben továbblépett és már hallani sem akar a lányról. Erre a lány elkezdte tervezgetni, hogy ha a srác nem fogadja vissza eddig-meg-addig, öngyilkos lesz... elment vmi spiritisztához is, hogy megwuduzza a srácot messziről (vagy tudomisén mit csinálnak, de szerintem csak a pénztárcáját wuduzta meg rendesen a lánynak :S)... most pedig ez, hogy neki már nincs reménye, stb... ha pedig segíteni próbálnék, vagy finoman lebeszélni, akkor egyből támad, hogy mitképzelsz, azt hiszi, hogy a "kapcsolatuk" ellen vagyok. Közben a lánynak is van már másvalaki, aki tud az egészről, és segíteni próbál... pszichológushoz nem lehet elküldeni, mert húú akkor szóba se állna velem utána...

Mit lehet ilyenkor tenni? Az nyilván nem megoldás h hagyjam hadd csinálja, amikor a legjobb barátnőm :(


2010. nov. 21. 12:31
 1/6 A kérdező kommentje:
nem a barátnőm tevékenységéről kértem tájékoztatást, hanem arról, hogy mit csináljak, hogy megakadályozzam a hülyeségben.
2010. nov. 21. 12:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Tanuld meg. Aki ennyire hangoztatja, hogy öngyilkos lesz, az úgysem fogja megtenni. A barátnőd így próbál hatni a srácra, próbálja érzelmileg befolyásolni, és már csak ez jutott eszébe eszköznek. Aki meg akar halni, az csendben teszi, hogy biztos sikerüljön, hogy a szerettei ne tudják megakadályozni. Hidd el, tapasztalat.
2010. nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nemnem... a srácnak nem mondja, csak nekem :S egyébként tisztában vagyok vele, hogy ez érzelmi zsarolás, és hogy valószínűleg nincs hozzá mersze, de ettől még szeretnék rajta valahogy segíteni :(
2010. nov. 21. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik a hülyesége, aztán megnyugszik. Most csak nagyon nagyot akart mondani, hogy majd előbb utóbb a srác is megtudja, de úgyse fogja megcsinálni.
2010. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mutass neki kegyetlen sorsokat. Olyanokat akiknek tényleg okuk lenne a halált választani. Olyanokat akiknek derékba tört az élete baleset, betegség folytán. Mutasd meg, hogy mennyire jelentéktelen egy szerelmi bánat, bármennyire fáj. Mert van egy mondás miszerint ha ismernénk mások problémáit, bánatát bizton a sajátunkat választanánk. Hátha ráébred, hogy egy csalódás nem a világ vége, ha amputálják mindkét lábát, ha összeég az arca, ha nyaktól lefelé lebénul, az a tragédia. Nem egy kamasz szerelmi kudarc.
2013. nov. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem működik, nincs megoldás.
2014. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!