Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz valaki a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz valaki a szerelem miatt öngyilkos?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom felfogni. Voltam szerelemes és tényleg szar érzés, de sose gondoltam az öngyilkosságra...
2011. dec. 15. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Fogalmam sincs sajnos. Egyik ismerősöm is emiatt oltotta ki a saját életét. Szerintem semmi nem ér annyit, hogy önkezemmel végezzek magammal.
2011. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem voltál még igazán szerelmes. én egyszer akartam,csak nem sikerült,de nem is bánom. elötte rengetegszer voltam szerelmes.és én se vagyok az a tipus. ezt érezni kell nem lehet elmagyarázni. aki meg elitéli ezeket az rosszul teszi. ö is bármikor juthat iylen sorsra. legjobb példa az apám csak depresszio témában. a szövege az hogy ugyan mitöl depis az ember az nem betegség az hülyeség meg van keze lába háza akkor ugyan miért depis. erre most ö depresszuos elég sulyosan évek ota. na akkor hogy is van ez? amig nem tapasztalod addig a másik nem normális.
2011. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Voltam már nagyon szerelmes most próbálok kigyógyulni belőle. Nehezen megy, de vannak módszereim. Tényleg sokszor voltam a padlón, de akk se tennék ilyen.
2011. dec. 15. 20:11
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Már csak azért se tenném, mert a lánnyal b@szok ki ezzel. Egy életen át magával fogja cipelni azt a terhet, hogy miatta lett valaki öngyilkos. Aki szereti a párját de sajnos nem lehet vele, az nem tesz ilyet. Az a könnyebbik út. Én inkább a nehezebbet, hosszabbat választottam (igaz, csak másfél évig tartott, de soha nem felejtem).

(első voltam, 23F)

2011. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem is kell hogy legyen ilyen.lehet normál esetben én se akartam volna,de biztos közrejátszanak a többi események. mikor semmi nem jön össze és az már csak a hab a tortán. nem lehet tudni mikor mi borit ki.
2011. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
91%
Hát én most nagyon szerelmes vagyok szal erre a kérdésre épp tudok válaszolni. ha valaki a szerelem miatt öli meg magát az..hát nem tom hogy fogalmazzak..ha valaki szerelmes már az is öröm hogyha meglátja azt a személyt akit szeret (még ha a másik nem is szereti). és ha a másikkal bármi is történne, na akkor lenne öngyilkos. nekem konkrétan ha az a bizonyos személy tőlem 10 méternél távolabb van már hiányzik pedig ő nm is szeret engem. na mindegy szal ennyi.. talán én is képes lennék érte meghalni
2011. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondoltam soha halálra szerelmi bánat miatt, pedig pszichopata módra is rajongtam már valakiért. Igaz, hogy tőle nem is vártam viszonzást, de komolyan aggódtam, hogy bírok majd ki egy hetet is anélkül, hogy látnám. Aztán mégis kibírtam.
2011. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 PT-Daniel ***** válasza:
44%
Olvasd el a Rome es Juliat!
2012. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 PT-Daniel ***** válasza:
Olvasd el a Romeo es Juliat!
2012. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

az én ismerősöm is probálkozott amiatt mert elagyta a szerelme


az olyan emberek vetemedne erre, akik amúgy magányosak


pl neki nem voltak szülei


ő egy szeretetpótlékként kezelte a lányt és odaadta magát neki


sajnos a lány elhagyta és ismét visszakerült a magányba


neked szerintem vanszerető családod sok barátod stb... ezek fontosak

2012. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!