Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon félek! Könnyen rosszul...

Nagyon félek! Könnyen rosszul leszek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon rossz tulajdonságom...Március 15-én a városi ünnepségen énekkaros voltam és majdnem elájultam...Pár héttel ezelőtt bérmáláson voltam és rosszul lettem már majdnem elájultam úgy feküdtem a templom kertjében...:S Holnap ballagásom lesz és félek hogy megint meg fog ez történni...már most görcsben van a hasam...Nincs valami hasznos tanácsotok hogy hogy védjem ki az ilyet?Nagyon fontos lenne mert már nagyon félek...:S
2009. jún. 19. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne stresszeld magad!

Amíg bebeszéled magadnak,hogy el fogsz ájulni addig ez meg is fog történni. Képzeld el,hogy a ballagáson állsz, és minden a legnagyobb rendben megy. Az idő remek, a családod ott van veled, a barátaid melletted állnak mindenki jön gratulálni és az egész olyan kis porcukros, habos babos ballagás. Hát hogy nézne már ki ha elájulnál! Értesíts majd hogy mi történt, de bizti vagyok, hogy minden a legnagyobb rendben lesz.

2009. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Szija!


Mielőtt elmész a ballagásra egyél mindenképp, még akkor is ha nem kívánod ! És persze igyál is ! Lehetőleg minél cukrosabbat annál jobb ! Nálam pluszba szokott lenni kristálycukor kis zacsiba(amit kávé mellé szoktak adni), és közvetlenül az esemény előtt eszek belőle.De a kockacukor elrejtése a zsebben is jó ! Valamint ha állsz, akkor néha mozgasd meg a lábad, h felélénküljön a vérkeringésed !

2009. jún. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
húzz valami nagyon lenge ruhát, mikor nekünk volt ballagás a legtöbbünk már csak a melegtől lett borzasztó rosszul..bár mi a napon ültünk.
2009. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök komolyan írom: igyál meg egy felest (pálinka, whiskey, cognac)

utána végy be egy rágót meg sem érzik rajtad.

Én az érettségim előtt voltam haalál ideges. Előtte benyomtam egy felest és megeredt a nyelvem, nem voltak gátlásaim. Még külön dícséretetis kaptam az igazgatótól. :)

2009. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!! :) Megpróbálom minden tanácsot megfogadni :D Rendben majd értesítelek ;) Mégegyszer köszönöm :)
2009. jún. 19. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem irtad, hogy a két ájulásnál meleg volt e. Ebben a hőségben hamar elpárolog a testünk viztartaléka és ez okozhat rosszullétet. Szerintem legyen nálad egy kisüveges ásványviz, ha úgy érzed igyál 1-1 kortyot és kész. Ha meg tényleg az izgulástól van vegyél be egy fél frontitnt de lehet elég egy negyed is. Ezt biztos tartanak otthon a szüleid. Enyhe kis kedélyjavitó , nekem hasznák, nyudogt tudok maradni tőle bizonyos stresszhelyzetekben.
2009. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is vannak hasonló problémáim,sőt,szerintem túl szárnyallak.Koncerten például,ahogy mászkálnak az emberek,beleszédülök,Előadásokon is Ha ülök,akkor is.Esküvőn,temetésen is .Ha egyedül megyek,és kb 1 méterre se elöttem sem mellettem nincs senki,akkor talán nem vagyok rosszul.Erős szívverés,ájulás érzés.Ilyenkor próbálok kikapcsolni úgy,hogy magamban sokat mondogatom:"Jó érzem magam.Semmi baj nincs.Más is jól van,én is jól vagyok."De ebbe nagyon bele kell élned magad,mikor ezeket mondogatod magadnak.Sose képzeld el előre,milyen lesz,ha elájulsz,stb.
2009. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyél előtte és ha érzed, hogy nem jó akkor szoríts ökölbe a kezed egymás után sokszor.
2009. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11.39-nek az ötlete a legjobb, rövid távon legalábbis,de ez most a cél,igaz?
2009. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Először is...Köszönöm szépen mindenkinek hogy válaszolt és jó tanácsokkal látott el....ami bevált :D vagyis nem lettem rosszul aminek én nagyon de nagyon örülök!! :) Mégegyszer kösziiii :)
2009. jún. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!