Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik betegség, szorongás,...

Pánik betegség, szorongás, mivel győzhetném le?

Figyelt kérdés
Otthon, baráti körben stb... semmi bajom, viszont ahogy elindulok munkába, és munka közben napközben is rámjön ez a szédüléses, remegéses, nehéz levegővételes rosszullét. Hogyan tudnám ezt legyőzni?
2011. dec. 5. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Idővel...Na meg önismerettel, a hozzáállásod megváltoztatásával.Gondolkozz el azon , mit akar mondani, szimbolizálni a rosszulléted?Miért akkor van,ha elindulsz munkába, illetve a munkahelyeden?Ezek ugyan pánikos tünetek, de nem "pánikbetegség", hanem inkább úgy mondanám, van a körülményeidben valami, ami megbetegít.Szerintem valójában nem érzed jól magad a munkahelyeden.Ha ez így van, inkább próbálj váltani, valószínű, nem neked való az, amit csinálsz.
2011. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a napi 2*2dl citromfű teát és napi 2*1 Magneb6-ot, nekem nagyon sokat segített, pszichiáter ajánlotta!!!
2011. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Antimod ***** válasza:

Ez nem könnyű dolog, de le lehet győzni. Azt javaslom, gyógyszeres megoldáshoz csak legvégső esetben folyamodj, mellékhatásai vannak ezeknek a szereknek, ráadásul rengeteg "beteg" panaszkodik, hogy nem hatásosak.


1. Próbáld meg kiiktatni életedből a szorongást okozó elemeket. (Tudom, némelyik kikerülhetetlen és értelmetlen, ez esetben 2. pont.)

2. Meditáció, relaxáció, autogén tréning, agykontroll sokat segíthet.

3. Megpróbálnám a hipnózist is, szakember segítségével, célzottan a pánikrohamok megfékezésére, a kiváló ok feltárására.

2011. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antimod ***** válasza:

"gyógyszeres megoldáshoz csak legvégső esetben folyamodj"


Ne legyen félreértés, ezt nem a második válaszoló ajánlotta MagneB6-ra írtam. De csak akkor szedd rendszeresen, ha tényleg használ. Egyébként nekem is írtak fel ilyet más okból, de én földimogyorót ropogtatok helyette, és az is megszűntette a panaszokat.

2011. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 26. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!