Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A tünetek a következők: Ha kimegyek az utcára, mindig az az érzésem van,hogy valaki követ, félek, hogy bárki bármikor elrabolhat.

Ha pedig itthon vagyok, mindig azon izgulok, hogy ne legyen semmi baj. (nem utal rá semmi jel, hogy baj lesz.)

Az evéssel is baj van,mert legszívesebben mindent megennék, jó lenne, ha jól laknék, de ha valahogy arra kerül a sor, hogy előttem van az étel,(amit szeretek) majdnem öklendezek ...Nem tudok egyszerűen megenni egy tál ételt . Maximum. 2* eszek egy nap, ez miatt.:/

A fejem mindennap fáj, szinte elviselhetetlen .

Alhasi fájdalmaim vannak, legszívesebben ki sem kelnék az ágyból.

Nem tudok aludni, tegnap csak 3 órát aludtam. Mindig rosszat álmodom, 3 napja folyamatosan gyilkosságról, késelésről álmodok, nem merem már lehunyni a szemem.

Reggel, ha felkelek , meg kell kapaszkodnom, nehogy összeesek .

Nagyon gyengének érzem magam, néha egy poharat is csak nehezen tudok megemelni valami miatt.

Minden pillanatban fáradtnak érzem magam, el akarok aludni, de nem megy.

Van, hogy előjön egy rossz érzés , nem tudom megmagyarázni miért, lezsibbadok, és az arcom olyan,mintha lángolna .

A vérnyomásom mindig is alacsony volt .

Ha valaki hozzámszól (nem kiabálva) ,mondd valamit, akkor hirtelen megijedek és összerezzenek.


Mi lehet a baj? Furcsán hangzik, de ezek a tüneteim .. !! Mit tehetnék ilyen esetben ?


Ui: Egyébként 17 éves lány vagyok .


Volt valakinek hasonló tünetei? Írjátok le légyszi,amit gondoltok.


Előre is nagyon köszönöm !


2012. júl. 25. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem depresszió!:/


Az én panaszaim tök ugyanazek, bár nálam tuti a depresszió, járok is szakemberhez. Épp' ma voltam.


Van valaki, akivel tudsz erről beszélgetni? Vagy egy szakembert kell keresni.

2012. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!