Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi lesz? Teljesen elveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz? Teljesen elvesztettem az önbizalmam.

Figyelt kérdés

most kerultem kozepsulba, es a nyaron nagy nehezen elfogadtam a kulsomet. itt a koliban viszont teljesen elvesztettem azt a mareknyi onbizalmam amit osszeszedtem. altalanosban mindenkit ismertem ott nem volt szuksegem ra, de ez most uj, nagy suli...es mikor hallom hogy a fiuk a lanyokrol beszelnek, majdnem mindig ugyanazok a lanyok vannak jo csajnak elkonyvelve. tudom hogy kisugarzas, ilyesmi de hulyen all ha mosolygok es eleg nehez ugy hogy jokedvunek lenni hogy tudom, hogy a fiuk velem csak haverkodni akarnak... nem volt meg baratom de egyre jobban igenyelnem azt a 'masmilyen' szeretetet, es ettol teljesen rosszkedvu leszek. :c plane ugy hogy a suli es a koli tele van jokepu sracokkal...:| tudom hogy amig magam meg nem szeretem addig nem varhatom hogy masok szeressenek de ez egyre rosszabb. es ennek az lesz a vege, hogy amint megkedvel valaki egybol meg fogom 'fojtani' a szeretetemmel...:|

segitsetek ennek veget akarok vetni...!!!ugy tudnek valakit szeretni :))

u.i: kepet nem kuldok, meg se probalj kerni:))

L


2012. szept. 5. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
És mit nem tudsz magadban/magadon elfogadni??? azt azért megtudhatjuk???
2012. szept. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Légy önmagad éld az életed. Átérzem a helyzeted. Tavaly én is gimibe kerültem sok szép lány volt meg minden. Én is így vagyok ezzel a más fajta "szeretet" dologgal vágyom rá de nem igazán kapom meg.Most csak 10.-es vagyok és semmi katasztrófa nem történhet ha megszólítasz egy fiut/lanyt. Sok barátot szereztem de senki nem tekintett rám úgy mint valakire akit "másképp" szeret. Velem is az a rossz hogy a csajok csak haverkodnak. Nekem semmi bajom sincs magammal elfogadom magam van önbizalmam de senki sem tekint rám "úgy" 16/F
2012. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hat nem akarlak megijeszteni, de ez pont olyan volt, mintha rolam beszeltel volna. Ugyanebben a helyzetben voltam es vagyok. Velem is az volt a helyzet, hogy nem tudtam sosem szeretni magam a kulsom miatt, ami abbol fakad, hogy hiaba szepek a vonasaim, mindig volt rajtam plusz 10 kg, amit egyszeruen sosem tudtam leadni, leadtam belole parat es aztan visszaszedtem. Meg mielott beszolna valaki, igen gyenge vagyok es foleg lelkileg viselt meg, hogy igy nezek ki. Mivel mindig ugy konyveltem el magam, hogy ronda vagyok, igy mindig csak haverkodtam a fiukkal es a kisugarzasomnak koszonhetoen mindenkivel joban voltam es senki sem koverezett le. De ez csak egy alruha volt, s mai napig az. Mindenki azt hiszi, hogy en vagyok a legpozitivabb es eletvidamabb csaj, kozben meg legbelul olyan gyenge es elveszett vagyok. Mostmar foiskolas vagyok, de meg mindig ugyanezt jatszom, mindenki szeret, de ha pl. ilyen tortent, hogy egy fiu elhivott korcsolyazni, vagy feltunoen bizalmas dolgokat osztott meg velem, akkor mindig ugy vettem, hogy biztos csak haveri szinten hivott meg, mert ugye en ronda vagyok. Szoval itt vagyok szeretetehesen, 21 evesen, s meg soha nem volt baratom.

Mindig azt szabom a boldogsagom felteteleve, hogy lefogyom es akkor ha elfogadom magam, magabiztosabb leszek, csak sajnos ez a lefogyas dolog nekem nem megy, s mostmar ugy erzem, en egyedul fogok orokre maradni.

2012. szept. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az alakom...tudom , tipikus tiniproblema, nyaron elfogadtam hogy 163 cm-hez 68 kg vagyok, de ide csupa csinos lany jar es olyan aaa... :| teszek az ellen hogy ilyen maradjon dolog, de nehez es ugy erzem bele fogok orulni... neha annyira kiborulok hogy sirok is es nem fogom ezt sokaig birni...ugy gondolom erzelmileg eleg labilis vagyok. ja es igen plusz szemuveges vagyok de az szerintem jol all. eleg hulyen nezek ki ha nincs rajtam.
2012. szept. 5. 23:32
 5/8 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat :)

huhh elozo ez fura, mert ha pl. egy fiu megnez engem.(nagyonritkan :||)akkor mar nagyon beleelem magam az egeszbe, mert szokatlan...

2012. szept. 5. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, 163 centihez a 68 kiló tényleg sok egy kissé, pláne a te korodban. Kegyetlen dolog, de így sokkal kisebb az esélyed azoknál a jóképű srácoknál, akik tetszenek neked. Az önmarcangolás helyett sportolj inkább szorgalmasan, hidd el, ha komolyan veszed, a te korodban fél év alatt is karcsú bombázót tudsz forogni magadból. Annyira meg nem vagy még öreg, hogy ne tudj várni egy kicsit, semmit se vesztesz, ha 14 helyett csak 14,5 évesen kezdesz el pasizni, sőt. Szóval gondolj csak arra, hogy jövő tavaszra téged is a jó csajok között fognak emlegetni, és hajrá!


A szemüveg miatt meg ne aggódj, valaki kifejezetten gerjed rá.:)

2012. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

probalok ellene tenni, ilyen kegyetlen menzakaja mellett nem nehez :D

15 vagyok. remelem minel hamarabb sikerul de addig nem tudom hogy kibirom-e igy...nagyon rossz es ez engem nagyon megvisel.

2012. szept. 5. 23:54
 8/8 anonim ***** válasza:

En vagyok az elkeseredett valaszolok ujra. Szoval nem mintha en jeleskednek a fogyasban, de tenyleg ez lenne a megoldas.

En meg azert nem elem bele magam, mert egyszer megjartam, hogy beleeltem magam 16 eves koromban, a fiu meg egy annak ellenere, hogy o sem volt egy szoke herceg, 2 honapig bombazott azzal, hogy szeret es tetszem neki, aztan elso adando alkalommal osszejott egy elol deszka, hatul foszni csajjal. Azota vegkepp meggyozodtem rola, hogy semmit sem erek. Amugy en is 163 cm vagyok, hozza kerek 70 kiloval.

2012. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!