Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Teljesen lement az önbizalmam...

Teljesen lement az önbizalmam a mínusz nullára! Nagy az orrom, ha lenne rá lehetőség, megműtettnétek? /kép/

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 4. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Most adtam fel a reményt, hogy valaha is találok normális nőt. Ennyi retardált közt biztos nincs.


Szerinted bmeg mi a kisfaxomat tudunk mondani egy körbe vágott orra? Az arcodtól, hajadtól is függ, hogy mennyire előnytelen. Egyébként nem a külsődbe kéne keresni az okokat arra, hogy miért nem kellesz senkinek. Bocs, hogy paraszt voltam, de egy kicsi már uncsi minden nyomorult nőtől azt hallgatni, hogy megmütetti magát. MINEK??? Úgyis csak egyszerű, buta, unalmas átlagos senkik lesztek.

2011. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
max.a szemeidet kellett volna kifeketíteni,elhomályosítani,...televíziókban is így szokták,ha valakinek a személyazonosságát el akarták titkolni...
2011. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stella90 ***** válasza:
84%

1.: nincs olyan, hogy mínusz nulla

2.: ne műttesd meg magad...nekem is nagy az orrom...fogadd el magad olyannak, amilyen vagy...az én önbizalmam is egy nagy nulla volt, amire mások még rátettek egy két lapáttal...szarjál rájuk, ne akarj nekik megfelelni...egyszerűen fogadd el...

2011. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!