Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a rosszullét mitől lehet?...

Ez a rosszullét mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

12/L

egyszer 5. osztályos koromba lepottyantam suliba a lépcsőn de semmi mást csak is a bokámat ütöttem meg (de azt eléggé) és ahogy mentem a folyosón hirtelen hányingerem lett aztán el kezdetem szédülni,a hangokat körülöttem teljesen úgy hallottam mint ha sokkal messzebbről jöttek volna és éreztem hogy mindjárt elájulok... De aztán mégsem ... és egyszer idén (megint a suliban) elvágta a kezemet egy műanyag hülyeség és megtörtént megint pontosan az a rosszullét mint 5.-be ... Mi okozhatta ??!


2012. nov. 4. 09:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első lehetett agyrászkódás, de a másodikból ítélve pánik roham. Túlzottan megijedsz a balesetektől. Valószínűleg folyamatosan szoronsz.
2012. nov. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!