Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy még mindig...

Miért van az, hogy még mindig vannak pattanásaim? 17 éves vagyok.

Figyelt kérdés
1-2 éve még nem zavart, de most már a t*köm tel van vele. Mindenkinek tiszta sima a bőre. Nekem miért nem??? Még mindig tele vagyok pattanásokkal. Miért nem lehet nekem is sima? Csoki? Más ezerszer több édességet eszik mint én (pl. néhány lány ismerősöm.) Idegeskedés? Nem mondom, hogy nem vagyok ideges típus, de nem hinném, hogy ez az oka. Miért van, hogy csak nekem nem múlnak el?? Mindenféle kenőcsöt és gyógymódot kipróbáltam már.
2009. szept. 28. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
2009. szept. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én 19 vagyok, és még mindig pattanásos vagyok, ez nem mindig korhoz kötött sajnos. édességet alig eszem, nem vagyok kövér, hormonproblémát eddig nem diagnosztizáltak - ilyen a bőröm, és kész. van ilyen.

nekem az akneroxid 10 nevű krém segített. mióta használom (lassan egy hónapja) sima az arcom és alig vannak pattanásaim, igaz félelmetesen hámlik helyenként a bőröm, de én inkább ezt választom :)

19/L

2009. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szedj sörélesztő tablettát naponta 3×, dm-ben meg ilyen helyeken lehet venni, sokat segít, jelentősen csökken a pattanások száma :D

Plusz paradicsommal mosd át az arcodat, jó a pattanásra mert gyulladáscsökkentő hatású.

2009. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is vannak pedig 24 vagyok. fura, hogy 16-17 évesen még nem voltak, de mióta elkezdődött, egy napra se múlt el, valahol mindig van. de én már nem foglalkozok ezzel, nem idegesítem magamat, majd egyszer elmúlik. vagy nem. :)
2009. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát..én 25 vagyok,és még mindig vannak..bár kamaszkoromban meg nem voltak,akkor sokkal szebb volt a bőröm...
2009. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyugi! a bátyám 19 éves és csupa pattanás a háta! ha ránéznél... wááá... és az anyukám is pattanásos kicsit pedig már 48 éves!
2009. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát van akinek egyszerűen ilyen a bőre.Én 45 éves vagyok és vannak pattanásaim.Tüneti kezelés a megoldás.Kérd ki egy kozmetikus véleményét!Segíteni fog.
2009. okt. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!