Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én 15 éves fiú vagyok, és 169...

Én 15 éves fiú vagyok, és 169 cm vagyok. Pattanásaim most kezdenek a háton mellkason előjönni. Van esély még hogy növök vagy 10-15cm. Mit sportoljak vagy tegyek ami nyújthat?

Figyelt kérdés

Mintha mostanában többet tudnék enni, vagyis később lakok jól. Ez azt jelenti még nőhetek?

Azt hallottam az úszás meg az ilyen ugráló sportok növesztenek. Pl:kosárlabda, röpi. Kérem válaszoljatok mindenre! Köszönöm mindenki segítségét!


2009. aug. 31. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
12/F vagyok 137.5 cm. Nem fogok annyit nőni mint te, nekem gyógyszereket kellessz szedni, hogy megnőjjek. Azt mondták, hogy sporttal NEM növök meg. 2 éve sportolok RENDSZERESEN: foci, kosár, úszás, bicikli. És nem növök.... :(
2009. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kosárlabda állítólag tényleg megnyújtja az izmokat, tehát nem árt, ha belekezdesz...
2009. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
NEM fog növeszteni. Hülyeség.... Nem azért magasak mert kosaraznak a kosarasok, hanem azért kosaraznak mert magasak.
2009. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg még nőhetsz,de ha a szüleid is alacsonyak,főleg az apukád,akkor valószínűleg te is az leszel.Általában a fiúk az apjuk magasságát öröklik és pár cm-vel túl növik azt.Tehát ha az apukád 170 cm,akkor te kb 170-174 cm magas leszel,bár vannak kivételek.Az egyik ismerősőm szülei tök picik 160cm-sek és a srác is kicsi volt,majd 18 évesen hirtelen vagy 20 cm nőt.Szóval ne aggódj.Egyébként a mostaniak közül sok a kis termetű és szinte a 174 cm kezd átlag lenni.
2010. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!