Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak evés előtt nézd meg...

Csak evés előtt nézd meg ezeket ha nem akarsz hányni. Genny bomba a háton VS lárva a nyakban. Érdekes nem? Az előbbin végig nevettem de csak azért mert nekem is vannak pattanásaim de amúgy durva és sajnálom az illetőt.

2009. okt. 26. 16:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
oooooohh my gggggooood! XD
2009. okt. 26. 16:29
 2/12 anonim ***** válasza:
Jájjjj ez nagyon durva!!! Főleg az első!
2009. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj
2009. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mennyi genny van már a gyerekben???xD

2dik az nem durva iet má láttam tv be xD

2009. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő undorító, de én más szemmel nézem az ilyeneket. :D

Az a pattanás mióta érlelődhetett ott, hogy ennyi genny összegyűlt? Szinte hihetetlen.

A gyerek nyakába meg hogy kerül lárva, és miért nem vették ki, amíg még kisebb volt?

Láttam régebben egy videót, a kettő egyvelege :D, a pasi hátából szedték ki a lárvát. Az is érdekes volt.

2009. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindíg azt mondja mindenki hogy senki ne nyomogassa a pattanásokat, akkor jobb ha megvárja az ember hogy így összegyűlik? Ha nem nyomkodja ki az ember begyullad, ha kinyomkodod ÉS le fertőtleníted begyógyúl... Tehát baromság úgyhagyni (nem is szép)
2009. okt. 26. 17:52
 7/12 anonim ***** válasza:
úristen de undorittó az elsö
2009. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
most olvasom amit a kérdező irt hogy CSAK EVÉS ELÖTT NÉZZÉTEK MEG...HÁT SZTEM HA VKI EZEKET MEGNÉZI ÉPP KAJÁZÁS ELÖTT AKK.BIZTOS NEM LESZ NAGYON KEDVE ENNI....
2009. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bakker, de milyen büdös lehetett az a pattanásos!
2009. okt. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem volt valami undi. én evés közbe néztem:D biromaz ilyet:D azt a pattit am én is kinyomtam volna, szeretek pattit nyomkodni:D
2009. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!