Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is küzd hasonló szorongási...

Más is küzd hasonló szorongási problémával?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyén hangzik, de arról lenne szó, hogy ha valamilyen új társaságba keveredek, nem merek beleszólni az adott témába,mert azt hiszem, hogy senki sem kíváncsi rám. Eddig kettő komolyabb kapcsolatom volt, és mindkettőnél meg kellett ismerkednem a barátom társaságával. Állandóan szorongtam, mindig csak arra gondoltam, hogy vajon mit gondolhatnak rólam. Sőt, ha barátom épp nem volt ott, nem tudtam, mit beszélni velük, olyan feleslegesnek éreztem magam. Biztos azt hiszik róla, hogy beképzelt vagyok, azért nem akarok velük kapcsolatba kerülni, pedig csak ez a belső szorongás miatt. Tudom , hogy szakemberhez kellene fordulnom :(

A múltamról annyit, hogy állandó félelemben és zsarolásban tartott anyám, lehet, hogy ennek köze van ahhoz, hogy ilyen hiányos vagyok.

Ettől eltekintve azonban egészen rendes vagyok, ezzel sem volt már régóta problémám, csak az a baj, hogy most hosszú idő óta előjött ez...



2013. ápr. 23. 21:03
 1/2 anonim válasza:
Nem vagy hiányos. Te is teljesértékű ember vagy. Annyit javaslok ha a problémád nem múlik el 1 hónapon belül, akkor menj szakorvoshoz.
2013. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem pont ugyan így kezdődött,és anyám is ugyan ilyen.

Szerintem még most kellene vele csinálnod valamit, mert magától nem fog megoldódni. Sőt.

Az elején nekem is ez volt, nem mertem hozzá szólni témákhoz mert féltem senkit sem érdekel majd, most meg már megszólalni sem merek, meg már nagyon nem is lenne kivel beszélgetni,mert már mindenki elhagyott ez miatt.

Mindig azt éreztem bunkónak néznek mert nem beszélek, de akárhogy is akartam, nem tudtam megszólalni.

Bár ennyiből nem tudom lekövetkeztetni hogy hasonló bajod van-e mint nekem, de ha tudsz tegyél ellene ne juss az én sorsomra :)

minden jót!

2013. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!