Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Strandolás 90/60-as vérnyomáss...

Strandolás 90/60-as vérnyomással? Te nem félnél a rosszulléttől?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, egy ideje tudom, hogy eléggé alacsony a vérnyomásom. A hétköznapokon is oda kell figyelnem, mert könnyen hajlamos vagyok rosszullétekre, ájulásra. Tűző napon, nagy melegben pedig azzal is könnyebben megesik, aki egyébként nem hajlamos ilyesmire. Ti bevállalnátok a strandolást a helyemben?

2013. júl. 13. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom. Az egészség mindennél fontosabb, és ez rettentően alacsony várnyomás... Szerintem nem érdemes kockáztatni. Vagy ha mész mindig legyen valaki aki azonnal segít. Vízbe meg csak alacsony vízbe menj ha mész.
2013. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előtte próbálj meg egy kicsit mozogni,de vigyél magaddal valakit,aki segíthet.De amúgy nem érdemes egy kórosan alacsony vérnyomásosnak sem kimaradni a strandolásból..másrészt viszont az ember mindig kockáztat..otthon is rosszul lehetsz..:SS
2013. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ennyi lenni. Uszodába, "hideg" vízbe simán bemehetsz, napozhatsz is, csak soha ne állj fel hirtelen, és inkább fa alá telepedj le. Ha felállsz, sztem néha te is beszédülsz 3 mp-re, aztán kitisztul.

Meleg vízbe is mehetsz, de ne ücsörögj benne sokáig.


Amit viszont nagyon kerülj el, az a szauna. Oda tilos bemenned.

2013. júl. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig ennyi.Sosem volt semmi bajon tőle.
2013. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!