Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehetne így normális életem?

Hogy lehetne így normális életem?

Figyelt kérdés

Május óta két műszakos a munkahelyem. 12 órát dolgozom. Elméletileg egyszer nappal (06:00-18:00), egyszer éjszaka (18:00-06:00), és két szabad nap. Ebből az egyik ugye alvós, mert reggel hétre érek haza legkorábban, a második napon, pedig le kell időben feküdnöm, mert következő nap hajnalban kelek, 4-kor.

Mióta itt vagyok híztam 10 kilót. Régen is ennyi voltam, aztán rendbe jöttem, és most vissza. Nem gáz most sem, mert 170 cm-hez 60 kg vagyok ,de rosszul érzem magam.

Viszont nem tudom, hogy hogy tudnék rendszert vinni így az életembe. Étkezés terén.

A másik pedig az alvás. Van nap, mikor 3-4 órát alszom, máskor 16-ot, mert nem bírok felkelni.

Mit tehetnék? Így nem lehet normálisan élni!!!


2013. dec. 15. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy a körülmények ideálisak, a normális életre, senki:\
2013. dec. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A bunkóságra főleg nincs szükségem.

Tanácsot vártam.

2013. dec. 17. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a főnökkel, hogy bemész 5 napot dolgozni, utána adja a kia pihenőidet. Mi így csináltuk. 5-6 nap éjszaka, 5-6 nap pihi, 55-6 nap nappal, stb.
2013. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos erre nincs lehetőség. Hosszú évek óta, legalább 15 éve így működik, ezen nem változtathatnak. Nem lehet egymás után két éjszaka pl. Két nappal is csak ha nagyon muszáj...
2013. dec. 25. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!