Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs normális életem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs normális életem? Miért nem mentem még férjhez?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért nem alakul úgy az életem, ahogy szeretném . Osztálytársaim mind férjhez mentek, sőt van aki még a sulit se fejezte be, mert terhes lett és azóta is csak szüli a gyerekeket, dolgoznia nem kell, mégis jól élnek, mindene megvan. Én meg folyton csak tanultam, most is továbbképzésre kell járnom, hogy meg tudjak maradni a munkahelyemen, habár a fizum akkor sem lesz magasabb. De unom már az egészet, úgy érzem küzdök a semmiért, mert nincs kiért, férjet meg gyereket szeretnék már. Úgy érzem, hogy nincs semmim, amiért érdemes lenne küzdeni. A munkám miatt az ismekedésre sincs időm meg lassan kifutok az időből is.Nagyon tanácstalan vagyok, és nagyon frusztrál az, hogy nem kapom meg az élettől, amire vágyom, míg másoknak az ölébe pottyan minden, holott le sem tettek semmit az asztalra. Más is érez így, vannak mások is, akiknek nem akarnak az életében összejönni a dolgok? Nem ismerkedési szándékkal írtam most ezt, csak ki kellett írnom magamból az érzéseimet. 28/n
2013. nov. 24. 20:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
úgy látszik a karrier az élet rovására ment.
2013. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
26/f öngyilkosságot fontolgatom!
2013. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
:D Ez a hátránya a mai felfogásnak, ahol a karrier a családalapítás elé helyeződik.
2013. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

#2

"Az öngyilkosság egy végleges megoldás, egy ideiglenes problémára." Hát ha úgy gondolod hajrá! 1 idi*tával kevesebb lesz.

2013. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

2-es!!


Még csak 26 vagy, ráadásul pasi. Te harmincon felül sem futsz ki az "időből". Fel a fejjel és keep going! :)

2013. nov. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Nem tudjatok miről van szó!Kettes voltam.
2013. nov. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ne is mondd el, ez nem a te lelki szemetesed most.
2013. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Tessék, ez van a nagy karrierista nőkkel. Megérte? Fura, hogy a saját értelmeddel erre nem jöttél rá.

Mit hittél? Tanulsz sokat, jól keresel majd az álomállással ami mellett még családra is lesz időd, meg gyerekekre? Ugyan.


Egy jól fizető állás általában azzal jár, hogy a szabadidőd erősen a nulla felé konvergál. (néhány kivételtől eltekintve)

Vagy-vagy. Szerintem egy meleg, családi környezet százszor többet ér az ostoba pénznél. Ostoba, mert önmagában semmire sem jó. Ha közben magányos vagy, WC papírnál többnek nem igazán tudod használni sajnos.


Talán próbálj meg egyszerűsíteni az életeden és akkor marad időd a FONTOSABB dolgokra.

2013. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyik mondatod, amiért nehezen találsz párt!:

"Nagyon tanácstalan vagyok, és nagyon frusztrál az, hogy nem kapom meg az élettől, amire vágyom, míg másoknak az ölébe pottyan minden, holott le sem tettek semmit az asztalra."

Én hasonlóképpen érzek, minden nap reggel az öngyilkosság jut eszembe, de azt elhajtom hamar, mert sokáig akarok élni, s az élet számomra szép! Sajnos, miértje nincs csak, rég egyedül vagyok...

38f.

Fel a fejjel, keress új hobbikat, barátokat, foglald el magad, s lesz valami majd csak, vagy csak lógj a GyK-n;)!

2013. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

#8 vagyok, de ezen megakadt most szemem nekem is:

"másoknak az ölébe pottyan minden, holott le sem tettek semmit az asztalra"


Igen? És TE honnét tudod, kije vagy az illetőnek, hogy ezt megállapítsd? Lehet, hogy az illető igen is hozott érte áldozatot. Csak Te mondjuk ezt nem tudod. Talán lemondott a fényes karrierről, vagy lemondott valami más fontosról és a még fontosabbat választotta. De lehet, hogy sok nehézségen ment érte keresztül. Ezt te nem ítélheted meg. Már csak azért sem, mert mindenkinek a maga terhe a legnehezebb.

2013. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!