Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? Ha igen,...

Ez depresszió? Ha igen, melyik fajtája?

Figyelt kérdés

Depressziós időszakok váltakoznak semleges szakaszokkal. Napokig lehangolt, döntésképtelen, végtelenül kimerült, használhatatlan vagyok, aztán normálisan érzem magam. És néha még valami őrült feldobottságot is érzek. De nem hiszem, hogy bipoláris zavar. Annyira nem durva.

17 éves lány vagyok, de kérlek titeket, emiatt ne hagyjátok figyelmen kívül a kérdésemet. Köszönöm.



2012. dec. 10. 16:49
 1/3 tetris ***** válasza:
Márpedig ez a legvalószínűbb. A bipolaritás a mániás depresszióra jellemző.
2012. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pedig nem hinném, hogy bipoláris lennél, az nem ennyiből áll. De amúgy nem vagyok pszichiáter, nem tudom, ez mennyire lep meg, de így van, és még ha az lennék, sem hinném, hogy ennyiből meg lehetne állapítani, nem az interneten kell diagnózis után keresni, millió meg egy dolog lehet, menj el egy rendes orvoshoz inkább.
2012. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak kamasz vagy. Hormonok változása, érzelmi hullámok - ilyenkor megszokott.
2012. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!