Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fázik a lábam mezítláb a...

Fázik a lábam mezítláb a gipszben. Zokni sem sokat segít. Ötletek, tippek, személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért (is) fázik ennyire, mert nem tudod mozgatni, és nincs benne rendesen vérkeringés. Mivel így a takaró nem sokat segít, meleg vizes palackot ajánlanék.

Ha az nincsen, akkor fűtőtesten melegíts meg egy törülközőt, és tedd rá azt. Persze így elég gyakran kell cserélgetni, de jobb, mint a semmi...

2014. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az ötleteket!


Én is arra tippelek, hogy azért fázok most ennyire, mert rögzítve van a lábam. Máskülönben pedig nagyon mezítlábas típus vagyok, itthon télen is mindig mezítláb szoktam lenni a lakásban. Most meg szétfagyok ebben a járógipszben :)

2014. febr. 2. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívesen. :)

Én mindig iszonyatosan fázós vagyok, nekem semmi extra nem kell ahhoz... Szóval tudom, milyen ez. :)

Én kb. rá szoktam "mászni" a fűtőtestre :D - amit te gipszben nyilván nem tudsz megtenni persze...

2014. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajszárító sokat segíthet :)
2014. febr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egy harisnyanadrágot - legalább az egyik szárát - nem tudnál ráhúzni? Akár duplán is.
2014. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!