Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem ezt a Rivotriltól?...

Miért érzem ezt a Rivotriltól? A "rutinosakat" kérdezem, hogy el fog múlni, csak kezdetkor van ez?

Figyelt kérdés
Még csak 3. napja szedek egészen nevetségesen kicsi adagot, negyed szemet reggel, ma szedtem először 2x negyed, vagyis fél szemet a 0.5-ösből összesen. Már az egy negyed szemtől is bamba, erőtlen és álmos vagyok, pedig már legalább napi 1 szemnél kéne tartanom, de nem merem így emelni az adagot. Vajon ha kitartok és folytatom a szedést ez elmúlik, vagy én így reagálok és sosem lesz jobb? Ha frontint 0,25-öt néha ha féltem pl. fogorvos előtt bekaptam soha nem éreztem tőle ilyen rosszul magam.

2014. márc. 24. 19:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 8-as, hogy leírtad a történetedet, szerintem másnak is segít tisztábban látni. Sajnos az én problémámra általában a klonazepámot alkalmazzák vagy a diazepámot(seduxen)még esetleg. Kb egy hónapig tervezem szedni a rivót, ha nem mulasztja el a tüneteimet vagy legalább nem enyhíti akkor még tervezem a seduxent megpróbálni.
2014. márc. 30. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!