Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az elmúlt egy hónapban kezdődö...

Az elmúlt egy hónapban kezdődött. Heves szívverés, alvás zavar. Szedtem magnéziumot. Mostmeg az elmúlt pár napban 10-11 körül kelek fel, de este 10 kor már hulla vagyok, pedig alig csinálok valamit. Sima tavaszi fáradtság?

Figyelt kérdés
Eddig tele voltam energiával. Mi bajom lehet? Voltam ált. Vérképen is, semmi bajom hálistennek'.

2014. máj. 2. 22:30
 1/3 anonim válasza:
Én nézetnék pajzsmirigy funkciót. Nekem egy éve kezdődött fáradékonyság heves szívverés szédülés kézremegés elmentem orvoshoz és kiderült, hogy pm túlműködésem van. Kivizsgálások során az is kiderült, hogy van egy cysta a nyakamban. Megéri jobban kivizsgáltatni magadat és nem csak egy ált. vérképet csinálni. De szorítok, hogy ne legyen komolyabb a tavaszi fáradtságnál :)
2014. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is hasonló problémám volt pár éve, elmentem orvoshoz és kiderült, hogy magas a vérnyomásom és attól voltam nagyon fáradékony és aluszékony. Miután gyógyszeresen be lett állítva a vérnyomásom, sokkal energikusabb lettem.

Szerintem menj orvoshoz, több oka is lehet.

2014. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy vitamin hiányod van, vagy tényleg csak fáradt vagy. Menj el dokihoz, kérj vérvételt esetleg.Nálam tavaly augusztus óta van a heves szívverés, alvás zavarok, fejfájás, szédülés, ingerlékenység. Voltam kardiológián, EkG,szív UH negatív, háziorvos nyugtatót írt fel, de ennek ellenére is előfordulnak a tünetek, pedig én is szedek vitaminokat.
2014. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!