Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvás kezdetekor hirtelen...

Alvás kezdetekor hirtelen felriadás oka?

Figyelt kérdés

Elalváskor elő szokott fordulni, hogy hirtelen felriadok, mintha elestem volna, hirtelen zuhanás.

Nem olyan sűrűn, de elő szokott fordulni.



2014. máj. 5. 17:06
 1/5 anonim válasza:
Velem is elő szokott fordulni,sőt szerintem mindenkivel.Valószínű az idegek és az agy túlműködik :p ,le kell nyugodni.. :)
2014. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mit lehet tenni az idegenekkel?
2014. máj. 7. 21:20
 3/5 anonim válasza:
Nagyon fáradt vagy, lehet, hogy nem is fizikailag, hanem szellemileg, idegileg, esetleg stresszes vagy, ezek taudtlatti dolgok, azt jelezi, hogy nem vagy nyugodt valami miatt...
2014. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tudat alatt nem vagy nyugodt, valami nyomaszt, stresszes vagy. Nem fizikailag, szellemileg, idegileg vagy fáradt, esetleg kimerült. ha nincsenek leleki problémák, nyugodt az alvás is.
2014. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

És mit lehet tenni a tudatalatti stresszel?

Én nem érzem magamon, hogy stresszes lennék, de tudatalatt lehet, hogy az vagyok.

2014. máj. 8. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!