Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Depresszionak szamit amiben...

Depresszionak szamit amiben most vagyok?

Figyelt kérdés
Hetek ota tobb dolog ert ami elegge kihatott az idegrendszeremre meg a mindennapjaimra ugy a csaladdal es ugy a kapcsolatokkal kapcsolatban... na ez ugy osszegyult benne hogy tegnap nagyon rosszul lettem a szivemmel esmajdnem ugyelet lett a vege... mostmeg nmtudok felkelni nincs kedvem semmihez... nem eszek mert ha eszek valamit kb kihanyom.... mit tegyek? teljesen le vagyok gyengulve.....
2014. júl. 20. 12:48
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom h ezt már lehet- e depressziónak nevezni DE ha azt érzed h változtatnod kell mert ez most így nem jó, akkor csináld! Ez egy nagyon fontos lépés h felismerted valami nincs rendben, most viszont ne ezen töprengj hanem szedd össze magad. Tudd könnyű mondani, nehéz csinálni, de muszáj.

Foglald le magad olvass, nézz vígjátékot. Vezesd le a feszültséget fuss, beszélj valakivel erről. Tudd azt h attól még h mélyponton vagy, nem kell ott maradni! :)

2014. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*tudom
2014. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gebasz1 ***** válasza:
Az ,mindenképp egyél,még ha kijön akkor is,vegyél vitamin kapszulát amiben van b12/ étvágy növelő hatása van/ Apró célt tűzél ki magadnak ami könnyen meg valósítható és ha kész akkor örömet okoz,igyekezz pozitívan hozzáállni mindenhez amivel nem boldogulsz azt szard le .Ne vetíts mindent magadra és főleg ne hibáztasd magad és ha még is te vagy a felelős akkor is keres bűnbakot akit/amit hibáztathatsz /fogd rá a nyuszira/Én mindig azt mondom: Valahogy majd csak lesz
2014. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!