Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már depressziónak számít?

Ez már depressziónak számít?

Figyelt kérdés

Már egy ideje(kb. 1,5-2 éve) semmi sem okoz örömet nekem, nem tudok örülni semminek és haszontalannak, feleslegesnek érzem magam, állandóan rossz kedvem van, nem járok sehova, kerülöm az embereket (és ez miatt már a barátaim is elfordultak tőlem). Legszívesebben állandóan aludnék. Most nyáron elkezdtem cigizni meg inni, ez egy kis időre lenyugtat de hosszú távon nem jó. Mit csináljak?


18/f


2011. szept. 11. 16:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy állandóan szorongok egy csomó minden miatt.
2011. szept. 11. 16:34
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Foglald le magad valamivel, járj ki emberek közé, nem alvásból áll az élet. Keress egy hobbit vagy valami. Ez nem normális dolog.

2011. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem el kéne járnod társaságba,vagy találj valami hobbit magadnak,nekem is ez segített kilábalni hasonló helyzetből
2011. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
volt néhány hobbim de már egyik se érdekel
2011. szept. 11. 16:40
 5/10 A kérdező kommentje:
eddig egy társaságba se tudtam valahogy beilleszkedni, mivel csendesebb fajta vagyok és úgy vettem észre, hogy nem nagyon szeretik az ilyet
2011. szept. 11. 16:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés (talán előbbre visz minket): mi az, amitől undorodsz, netán félsz?
2011. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát félni nem félek, a szorongás leginkább a suli miatt van mert idén érettségi, de nem ez a legnagyobb gondom. Viszont van egy dolog, amin nem tudom hogy változtassak és folyton ez jár a fejembe és tuti, hogy ezért nem tud boldogítani senki és semmi. De nem szeretném leírni mert ezt még a szüleimnek se akarom elmondani.
2011. szept. 11. 17:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez az egész honlap teljesen anonim eszmecserét tesz lehetővé, szóval nincs mitől tartani.

Nem mondom, hogy én (vagy a válaszolók közül bárki) meg tudná oldani a problémát (hiszen Tiéd a cselekvés lehetősége), de több szem többet lát, ne feledd! :)

2011. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1,5-2 év az elég sok idő...meddig akarod még halogatni?

előbb-utóbb muszáj lesz lépned. És hidd el, jobb előbb! (ezt sajnos tapasztaltam, hasonló problémával kapcsolatban, én a saját káromon tanultam, te tanulhatnál máséból...)

2011. szept. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hid el énis így vagyok ezel.....énis a suli milyatt vagyok depresziós de az én esettem már anyira rossz hogy elég gyakran halucinálok......úgyhogy tudom min mész keresztül
2011. szept. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!