Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az depressziónak számít ha...

Nagy Nikcsi kérdése:

Az depressziónak számít ha valaki legszívesebben meg halna?

Figyelt kérdés
már mint hogy nem érzi jól magát a bőrében.. csak úgy tengődik untatja az éete.. és már napi programmá vált nála a siránkozás ..(tinédzser korban )
2011. dec. 22. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez bizony az, nagyon is. Sürgősen menj orvoshoz,aki talán segít.
2011. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen annak számít, látogass meg egy pszichológust
2011. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Szóval még depressziós is vagyok. Ráadásul így tudom meg.
2011. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem ilyen volt a tinikorom és nem jártam el rendesen

...

még most is szopok miatta :P

2011. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenki az életében már legalább egyszer elgondolkozott azon, hogy legszívesebben meghalna. Attól még nem biztos, hogy meg is valósítja. Ez egyébként azért van mert a sok nyomás vagy a stressz váltja ki. Sőt, sok ember érzi magát rosszul a bőrében mivel mindenki a boldogságot keresi de nem találja meg. Igen, Magyarországon ez még nehezebb. Ha untat az életed, keress valami olyan területet ami érdekel téged. Ez lehet akármi. Hogy az enyémek közül soroljak: racionalitás, filozófia, csillagászat, metafizika, pszichológia, neurológia. Lehet, hogy a felsoroltak közül egyik sem kelti fel az érdeklődésedet, lehet, hogy pont a sport, vagy a művészet ami téged érdekel. Erre te magad kell, hogy rájöjjél. Siránkozni meg fölösleges és időpazarlás.
2011. dec. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
már hogy ne számítana annak. az a normális, ha jól érzed magad. :)
2011. dec. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bármelyik amatőrpszichológus elkönyvel depisnek, sőt a hivatásos pszichológusok többsége is. Ez unalmas. Jobb szeretem az antipszichiáterek véleményét. Ha nem akarsz betegségtudatot, és ezzel szenvedni, akkor ajánlom Szendi Gábor Depresszióipar könyvét.

Régen ezt simán a tinédzserek világfájdalmának hívták, és a legtöbb ember kigyógyult belőle magától is. Keress értékeket, célt, és siránkozás helyett azt nézd, amit tehetsz. Sokakon egy párkapcsolat is segít.

2011. dec. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdeznem hány éves vagy? őszintén.
2011. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok és nemtudom mi van velem . Szerintem kb 15-17 éves lehetsz . Én is rengeteget gondolkozom azon hogy legszivesebben meghalnék de egyszer hirtelen elmulik amikor elfoglalom magam . DE inkább roszkedvnek fogd fel minthogy betegségnek .
2011. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
aztán áruld már el, hogy milyen problemád van az eletben...
2012. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!