Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS reflux betegnek C vitamin?

SOS reflux betegnek C vitamin?

Figyelt kérdés
akarok szedni gyenge az immunrendszerem tudom több gyümölcsöt zöldséget kell ennem amit probálok is de szeretnék szedni még 500mg, ezret nem az lehet túl sok mármint nem sok mert kéne annyi, de gondolom több savat csinálna nekem, 500 mg gondolkodok szerintetek? jó most tudom az fog jönni válasznak h ne szedjek ilyet mert nincs rá szükség ekkora adagban, pedig lenkei is megmondta, sőt szent györgyi albert is ezret szedett naponta és betegség esetén 8ezret....

2014. aug. 22. 13:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most válaszoltam először és utoljára ilyen nagy 'tudósoknak', meg se akarjátok hallani a szakszerű magyarázatot.

Ha annyira jól tudod kedves kérdező, akkor mégis minek tetted fel a kérdést? Rögtön kést kell rántani arra, aki nem ért egyet a véleményeddel?

2014. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
nem csak szeretek vitatkozni, mert lehet nincs igazam, de próbálom elhinni, hogy van. végülis nem tudom, lehet neked van igazad, lehet nem, nem tudom. nem vagyok orvos. gondolom te sem. azt tudom h a gyógyszeriparnak érdeke h betegek legyünk. és tudom h az okot kell megszüntetni, nem a tünetet. és mindent okoz valami. én a vegetativ idegrendszere gondolnék főleg gyomorbetegségnél, ugyanis ezt is teljesen az irányitja, főleg a gyomorszájat ugye, és a refluxnál nem is az a gáz h sok a savad, hanem h nem zár jól. na de egy 20 évesnek kevés a sava??? nem hiszem, ugyanis a gyomorsav úgy csökken, ahogy öregszel. és miért lenne kevés??? nap mint nap idegeskedek szorongok, ami már ugye savat termel. és lehet a gyomorszájat is befolyásolja. szóval szerintem ez a savhiány valahol nálam akadozik, oké h a savlekötök megszüntetik a tüneteket, de akkor miért marja szét a torkom a sav ha kevés?? annak a gyomorban a helyen, nem a torokban, ha túl sok van felfele tör, ha nem zár jól gyomorszáj, felfel tör, de ha kevés, miért törne felefele???!!!! ja, igen irtad, hogy nem lesz jó az emésztés, na de ha nekem szar lenne az emésztésem, más tünetem is lenne, nem???!!! érdekes sose fáj a gyomrom, najó mostanában görcsölnek a beleim meg megy a hasam, de ez is az idegességtől van. na mindegy, én csak probálok rájönni mi okozhatja és mitől szünik meg teljesen.
2014. aug. 25. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!