Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha egyedül hagytak itthon és...

Ha egyedül hagytak itthon és beteg vagyok mit kell csinálni enni inni a gyereketekkel mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Fáj a fejem hátam mellkasom náthás vagyok de nehezen jön ki . Minden lélegzetnél beleszúr a hátamba ingerlel a torkom mit vsináljak? De lázasnak nem érzem magam. Csak gyenge vagyok azt hiszem ma nem megyek sehova
2014. okt. 12. 09:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hívd fel apukádat, ő tudja, hogy milyen gyógyszert szoktál szedni ilyenkor, és az mennyibe kerül. És azt is ő tudja megmondani, hogy kihez fordulhatsz, ha szükséges.
2014. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
De nem lehet mert rosszat teszek vele. Külföldön van és ideges lesz.
2014. okt. 12. 10:16
 13/22 anonim ***** válasza:
Barátnőd van? Kérd meg, hogy menjen hozzád, de előbb anyukájától kérdezze meg, tud-e Neked küldeni C vitamint. Orrspray nem létszükséglet, mosd ki az orrodat. Jobbulást!
2014. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Jesszusom, itthon hagy egyedül 9 évesen, és meg sem mondja, mit csinálj, ha valami baj van? :O :O Azért marha rendes apád van...
2014. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez nem rendesség kérdése, lehet, hogy a kislány hatalmas önállóságra van szoktatva, de még nem volt beteg egyedül.
2014. okt. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

#15


9 éves gyereket akkor se hagyunk otthon egyedül, főleg nem több napra, mivel még csak GYEREK!

2014. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Mindig egyedül cagyok sokat ez nem baj mert apámak dokgozni kell hogy megéljünk.és ha nem megy konferenciákra ki is rughatják. Végső esetben fordulhatnék mamához de nem nagyon akarok mert csúnya dolgokat csinált eddig is. Apa kiskorom óta gyűjtötte nekem a 200 asokat és ő elvette tőlem. 8 év gyűjtését elvitte :-( hitelei vannak és gonosz is elkopta a pénzünk
2014. okt. 12. 12:28
 18/22 A kérdező kommentje:
Rendeltem egy pizzát XD tejfölös gyrosos ugye az nem gáz ha megeszem?
2014. okt. 12. 12:30
 19/22 anonim ***** válasza:

dehogy gáz

ha nincs hasmenésed, akkor nem lesz bajod, csak jobb ha levest eszel vagy ilyesmit, mert könnyebb emészteni..

mikor jön haza apukád?

orrspré olyan 1500 ugyanennyi a coldrex is kb...



akkor sem normális egy 9 éves gyereket több napra otthon hagyni, :( akármekkora szükség van a pénzre, és bármennyire önálló vagy (9 évesen én is megfőztem otthon, én hordtam a tesóban oviba, majd suliba...)

az orvoshoz el tudsz menni reggel? tudod hol van, és megy egyedül?

2014. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ilynkor ráadásul mérgesebb lesz szerintem, h hazajön és látja milyen beteg vagy, és nem szóltál neki, így legalább oda tud küldeni valakit, vagy távsegítséget tud nyújtani
2014. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!