Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha egyedül hagytak itthon és...

Ha egyedül hagytak itthon és beteg vagyok mit kell csinálni enni inni a gyereketekkel mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Fáj a fejem hátam mellkasom náthás vagyok de nehezen jön ki . Minden lélegzetnél beleszúr a hátamba ingerlel a torkom mit vsináljak? De lázasnak nem érzem magam. Csak gyenge vagyok azt hiszem ma nem megyek sehova
2014. okt. 12. 09:25
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Kedden jön haza nem nagyon szoktam beteg lenni de most mar jobb picit nézem a kedvenc mesémet fel van véve 5 dvdre meg kólat is iszom.meg kekszet is találtam.el tudnék menni uolnap orvoshoz de ha igyvleszek mint mst akkor lehet kibírom nincs kedvem kimenni. Holnap meg lehet valami főzeléket rendelek majd mert apa azt mondta ne mindig pizzat rendeljek. A főzelék az olyan jó mint a leves ugye?
2014. okt. 12. 12:43
 22/22 anonim ***** válasza:

Ne menj suliba holnap szerintem.


Orvoshoz menj.


Leves,meg a krumplipüré nagyon jó betegségkor.


Jobbulást:D

2014. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!