Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 155cm és 45kg vagyok hizni...

Márton Izabella kérdése:

155cm és 45kg vagyok hizni szeretnék de nem tudom hogyan, sajnos nincs étvágyam, keveset eszem és ritkán, tanácsot szertnék vagy valamilyen gyógyszert, vitamint vagy bármi érdekelne, nem érzem jol magam? Ha van vaamilyen tapasztalatotok leirnátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Bérescsepp.
2012. jan. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kezdj el sportolni. ha rendesen csinålod az etvågyad is no, izmot is szedsz fel. ezen felul vigyel rendszert az etkezesekbe. egyel tobbszor akkor is ha nem vagy ehes, legalåbb egy kicsit.
2012. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kezdj el napi szinten futni! Másrészt ismerd fel az értékeidet és szeresd önmagad!
2012. jan. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, lehet hogy még nem teheted, vagy nem engedik.

De ami még használni szokott,aki hízni szeretne, evés előtt 10-20perccel egy fél deci vörösbor, jól meghozza az étvágyat és még egészséges is.(csak ne kannás legyen)

Így sokkal többet tud enni az illető.


Üdv.

2012. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért akarsz hízni? A magasságodhoz pont ideálisa súlyod. Én 166cm/55kg vagyok és még hájas is vagyok.
2012. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
182/56 ez elég sovány igaz? Mekkora lenne az ideállis testsúly?
2012. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ne foglalkozz a súlyoddal. a lényeg, hogy tetsszél magadnak. nézegesd magad a tükörben meztelenül addig amíg nem tetszel. ha elég sokáig nézd majd megjön ez.


viszont abból amit írsz az az érzésem, hogy nem tudsz rendesen enni. ha így van, akkor egy klassz dolog még előtted áll :)

2013. jan. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!