Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éjszaka "csak" 5 órát aludtam...

Éjszaka "csak" 5 órát aludtam és most ijesztő álmosság jött rám. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nyilván nem ez a megszokott, de 5 óra mégse olyan kevés. Egész nap álmos voltam, de mostanra már annyira, hogy nagyon szédülök és mintha valami álomvilágba lennék. Meg vagyok ijedve. Pánikbeteg vagyok, lehet az is rátesz?
2015. ápr. 10. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

aludj

problem

solved.

2015. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a normális a 9 óra alvás, szinte sosem alszom ennyit. Az egész életemet így élem. A kialvatlanság ezt okozza. Semmi "extra" bajod nincs, úgy értem a pánikbetegség mellett. Mindenki így reagál. Használják kínzási módszerként, hogy nem hagyják aludni az alanyt, bele lehet őrülni, vagy halni, attól függ, hogy mennyire nem hagyják.
2015. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szédülsz az álmosságtól mégis netezel?! Mars aludni!
2015. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem normális ugyanis én napi 4-5 órát alszok és abszolút nagyok fáradt és nincsenek olyan dilis tüneteim mint neked miket leírtál!
2015. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21:36

Neked elég ennyi alvás is. Genetikailag kódolt, hogy mennyi alvásra van szükséged, és ha sokkal kevesebbet alszol, akkor ilyen tüneteid lesznek. Mint pl, ha 3 km-t tudsz lefutni, akkor ha megpróbálsz hirtelen 10-et, fájni észleled, hogy kimerülsz, fulladsz, izomláz, satöbbi. Igaz futásban lehet fejlődni, a kevés alváshoz sosem szoksz hozzá igazán. Rosszkedvű, lehangolt, ideges leszel.

2015. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!