Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is van néha ilyen...

Nektek is van néha ilyen érzésetek elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Hogy ilyen rossz érzés fog el, hogy egyszer vége az életednek és mindennek, de ez ilyen "furcsának" és lehetetlennek hat vhogy, nehéz leírni. Persze utána/másnapra/reggelre semmi ilyesmi nincs, eszembe se jut.

2014. júl. 1. 01:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
igen. 14/L
2014. júl. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velem is előfordul. Szerintem ez természetes.
2014. júl. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Néha előrordul mindenkinél, de hogy mindig este? Szerintem ez kinél hogy. Viszont ha rendszeres az nem jó. Akkor valami bibi van, keresd meg az okot, tereld el a figyelmed. Ha szorongással stb vel jár, akkor pedig jobb ha megszünteted, akár segítséggel!
2014. júl. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Igen de nem minden este
2014. júl. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen néha.
2014. júl. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs időm ilyeneken elmélkedni, teljesen leköt az hogy azon izguljak hogy ne kakiljak be az éjszaka...
2014. júl. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Néha szerintem mindenkinél előfordul. Valahogy mindig este jönnek a megvilágosító gondolatok is.
2014. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyerekként mindig és rémálmaim is voltak. Később egyre ritkábban. Mostanában csak néha-néha van ilyen, de mindig akkorra esik, ha a barátom éjszakás és egyedül kell elaludnom.
2014. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, de van megoldás. Valami hobbi ami teljesen eltereli a figyelmed hasznos irányba. Persze akkor is meghalsz egyszer, de legalább nem ezzel töltöd az egész életed.
2014. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!