Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túl sok volt a frontin?

Túl sok volt a frontin?

Figyelt kérdés
Pánik beteg vagyok arra szedem, ma reggel kb 9-kor keltem be is vettem a 0,5 mg-ot de rosszul voltam szoval dupláztam. Délután szint úgy, 1mg ot vettem be. Egész jól is voltam, elmentünk moziba ahol rosszul lettem, ez kb fél 7 körül + 1mg de nem lett sokkal jobb most még bevettem fél mg-ot le zuhanyoztam és fekszem de valami nem az igazi.. sok volt a frontin vagy ez még nem veszélyes adag egy napra elosztva???

2015. júl. 16. 20:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Igen, havi 85 ft a gyógyszerem. Keményen fizetek érte...
2015. júl. 18. 15:55
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért csak havi 85 Ft, mert a TB fizeti. Azt meg a sok szerencsétlen, aki még dolgozik. Te viszont sokkal súlyosabb árat fogsz érte fizetni pár év múlva.. Nem pénzben, az igaz, de akkor már majd bármit megadnál, hogy felépülj. Valamiért nem is sajnállak, hulljon csak a férgese ;)
2015. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Te elolvastad azt amit irtam kedves jót akaró? Én azon ritka emberek közé tartozok akik tesznek a gyógyulásukért. Rád is épp úgy rádférne a pszichológus mint én rám, csak én be ismerem. Tudod az empátia hiánya is egy pszichológiai betegség, öszintén kivánom a gyógyulásodat. ;)
2015. júl. 25. 11:26
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
A pszichológia nem gyógyít meg csak tünetileg kezel, ezt egy híres pszichomókus le is írta egy könyvben, majd előkeresem neked, ha lesz időm. Akik "meg lettek gyógyítva" pszichológiával, később mind meghaltak valamilyen komoly betegségben, vagy pedig visszaestek, mert az igazi probléma nem lett megoldva.. Nem én mondom, hanem Ő mondja. Mint ahogy azt is, hogy a Frontin kikészít. Neked sem pszihológus kéne meg tabletták, csak az hogy járj nyitott szemmel a világban, ne hagyd magad becsapni és főleg hogy nézz szembe a problémáddal, és ne egy külső helyről, szertől pl orvostól és dilibogyóktól várd a segítséget. Ez ugye lényegesen többet kíván, mint szimplán bekapni pár tablettát.. Én jól vagyok, köszönöm, semmi szükségem pszichológusra, és rohadtul nem érzek empátiát olyan emberek iránt akik lusták rá, hogy tegyenek valamit saját magukért, inkább rohannak segítségért (amit nem kapnak meg, de mindegy) és beszedik a mérget. Sok szerencsét hozzá! ;)
2015. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Elég fiatal lehetsz még az írásodból kifolyólag. Elképzelésed sincs róla milyen érzés együtt élni egy ilyen betegséggel mert, adj hálát a magasságosnak hogy téged ez nem érint. Járj útánna annak a témának és betegségnek amiről neki álltál vitázni. Én két év szenvedés után fordultam orvoshoz, te se várakozz. Az empátia nem csak az etikus viselkedési forma egyik fő alap pillére de mint ember, a töbségi társadalomtól elvárt minimum, és aki más ember vesztét kívánja annak valami nincs rendben ott fent.
2015. júl. 28. 20:12
 16/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha ilyen rosszul vagy a meghatározott adagtól, akkor nem jó a gyógyszerelésed. Nekem is volt ilyen betegségem, és ha rosszul voltam, akkor 1/2 Seduxent kellett bevennem a Xanax mellé. Igaz én nem szedtem ilyen nagy adagban a Xanaxot, csak 3x1/2 szemet a 0,25-ösből. Mára már nincs szükségem gyógyszerre.
2015. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha neked közel 40 évesen valaki fiatal.. Nekem más betegségem van, képzeld, amit nem kívánnék az ellenségemnek sem, mégsem rohangászok dokihoz, és nem szívom a TB pénzét, és nem sipákolok itt a GYK-n róla. Amúgy csak megjegyzem, ha két évet vártál hogy orvoshoz menj, akkor miért írod hogy én SE várakozzak? Akárhány éves és akármilyen tapasztalt is vagy, az látszik hogy sem helyesen írni, sem fogalmazni nem tudsz, sőt még a leírt szöveg értelmezése is láthatólag problémákat okoz. Sehol nem írtam hogy a vesztét kívánom bárkinek is, csak hogy nem érzek sajnálatot az ilyenek miatt, mint Te.. Viszont azt kívánom neked, hogy Te addig állj fél lábon, míg én dilidokihoz nem megyek.. ;)
2015. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Te írtad hogy hulljon a férgese, ez mi akart lenni ha nem más vesztét kívánod? A TB-ről pár sorban. Adó fizető ember révén jogomban áll. Én fizetem magam után, ehhez neked mi közöd van? Hogy jött ez a beszéd témához? Helyesírásról röviden. Mobiltelefonról nem könnyű. Szövegértés és fogalmazás?! Bennem egy dolog fogalmazódott meg. Miért állok én le vitázni egy ilyen látszólag értelmi fogyatékos egyénnel mint te?! Mh.
2015. júl. 29. 19:49
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

"Hulljon a férgese"

Ha nem húzok ki valakit a gödörből, amit saját magának ás egyre mélyebbre, akkor lehet hogy nem vagyok humánus, de nem jelenti azt, hogy a vesztét kívánom. Csak hagyom hogy elássa magát.. Azt is szokták mondani: aki hülye, haljon meg. Neked már valszeg hat a Frontin, ezért nem érted. ;)


Jogokra hivatkozol, de a nagyobb összefüggésekről fingod sincs, aztán mikor beüt a sz.a.r (mert be fog ütni), akkor majd másra hárítod a felelősséget. Pont ilyen a "férgese", nem kár érte..

Azért vitatkozol velem, mert valahol érzed hogy van igazság abban amit írok de ezt a világért sem vallanád be, inkább "véded a hazát"..

Visszatérve a Frontinra: ismerek olyat aki szedi, és újabban mindenféle kényszerképzetei születnek, mint pl hogy a szomszéd ház lakói állandóan hallgatóznak, meg ilyesmi-neked van már valami? Mert nem csodálkoznék ;)

2015. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ember, úristen. Elnézést de te nem vaagy normális. Már teljes mértékben eltértél az eredeti témakörtől, nem mintha a kérdésemre reagálva, érdemleges választ adtál volna. Ha fizetem a TB-t miért ne vegyem igénybe? Ha rendelek egy hamburgert azt is megeszem mert már kifizettem. Aki hülye haljon meg? Kölcsönzök neked egy ásót. Részemről vége ennek a vitának. Örlödj magadba te értelmiségi...
2015. júl. 30. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!