Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túl sok volt a frontin?

Túl sok volt a frontin?

Figyelt kérdés
Pánik beteg vagyok arra szedem, ma reggel kb 9-kor keltem be is vettem a 0,5 mg-ot de rosszul voltam szoval dupláztam. Délután szint úgy, 1mg ot vettem be. Egész jól is voltam, elmentünk moziba ahol rosszul lettem, ez kb fél 7 körül + 1mg de nem lett sokkal jobb most még bevettem fél mg-ot le zuhanyoztam és fekszem de valami nem az igazi.. sok volt a frontin vagy ez még nem veszélyes adag egy napra elosztva???

2015. júl. 16. 20:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó bekezdésemet úgy látszik már eltakarta az agyadra ereszkedő vörös köd.. Tudod, az a rész, ahol visszatértem a témához.. Semmi baj, vegyél be még egy két Frontint, az segít! Az ásót azért inkább tartsd meg, még jól jöhet! ;)
2015. júl. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Ja igen! Itt a válaszom, csak mert külön kérted.


-Igen. Neked már túl sok volt a Frontin.. :D

2015. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Kedves Kérdező !

Olvastam kérdésedet és próbálok segíteni.Vannak élethelyzetek amikor sürgős segítségre van szükség.Erre valók a szorongásgátló gyógyszerek.Leszokni róluk lehetséges és mivel örökké nem szedhetők le kell szokni.Először azt a helyzetet,problémát kell megszünteni ami a szorongást a pánikot kiváltja.Lehet,hogy nem tudod,de ötleteid lehetnek.Mindenképpen a nyugodt életmódot kell választani.Idegességre az egyik legjobb terápia a fizikai munka.Olyan munkát válassz amihez odafigyelés szükséges és nem gépiesen végezhető.Másik módszer a kognitív terápia..Leülsz egy székbe és ha nincs több időd akár csak pár percig behunyt szemmel magadban mondogasd végig a fejedtől a lábfejig milyen ellazultak testrészeid.Részletesen haladj testrészeiden,lassan,ne rohanj.Másik módszer a hipnózis.Hipnózisban már mindenki volt aki reggel felébred és este elalszik.Itt is egy nyugodt helyre van szükséged.Mondogatod magadban milyen nyugodt vagy és ha képes vagy lelki szemeiddel lásd magadat milyen békés,nyugodt vagy.A monoton ismételgetéstől kellemes nyugodt,kissé álmosító állapotba kerülsz.Olvasd el Dale Carnegie könyvét első kiadásban a 2 kötetet,új kiadásban a címe Hogyan fejezzük be az aggódást és kezdjünk el élni.Nagyon olvasmányos,tele történetekkel.Olyan valós történeteket ismersz meg amik az életben megtörténtek és résztvevői,elszenvedői milyen módszerrel,gondolatokkal vészelték át és oldották meg életük sorsdöntő csapásait.Sok ötletet kapsz.Szerintem a könyv még azok számára is érdekes akik nincsenek válságban,csak szórakozásból szeretik a valós történeteket.Remélem tudtam segíteni.2015-ben írtad kérdésedet,érdekelne azóta hogyan alakult sorsod,életed.

2021. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hm?
dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!