Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Émelygés, hasmenés, nagyon...

Émelygés, hasmenés, nagyon enyhe hőemelkedés--> Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Strandon voltam a napokban, illetve elég stresszes napokon vagyok túl, hála egy-két embernek. Tegnap egész nap émelyegtem és sokat kellett mennem a wc-re, még hajnalban is zuborgott a hasam. Ráadásul ma is éreztem, hogy mintha hőemelkedésem lenne. Nemrég mértem, 36,7 volt akkor, engem meg valamiért már 36,5-től ledönt a lábamról, a hőemelkedést és lázat már annyira sem bírom. Étvágyam van, de valahogy az sem annyira az igazi, mint szokott, fura ízű lesz a szám, miután ettem.

2015. aug. 10. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyhe ételmérgezés, kimerültség, sokat voltál a napon legyengült a szervezeted.
2015. aug. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Inkább itt kérdezek, nem merek ilyen piszlicsáré dolgokkal orvoshoz menni.
2015. aug. 10. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges ilyennel orvoshoz menni, ha nem kell kiíratnod magad munkahelyről. Sose fog kiderülni mi okozta, de az ilyesmik jönnek-mennek, mindenki átesik rajta, nem is egyszer.
2015. aug. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jahjah, sajna... Csak a hőemelkedés ijesztett meg, az nagyon ritkán van.
2015. aug. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!