Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy úgy érzem...

Miért van az hogy úgy érzem minta nem lennék senki, nem érnék semmit? Ez közrejátszhat? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet érzem ezt..a párom most fog elkezdeni egy egyetemet ami nívósabb mint amire én járok, és ezt előszeretettel hangoztatja is: ő sokkal többet fog keresni mint én, az ő egyetemén sokkal jobbak a lehetőségek. Én egészen idáig szerettem oda járni ahova járok, de mostanra teljesen meg tudta változtatni az álláspontom és már azt fontolom hogy átmegyek máshova..

Másik dolog hogy emiatt teljesen kilátástalannak látom a jövőmet, mnem tudom vinni fogom e valamire...teljesen úgy étzem magam mintha felesleges lennék. Olyanokon gondolkozok hogyha ő elhagy akkor nekem annyi..miért van ez? Én régen egy teljesen magabiztos ember voltam..de most..kérlek segítsetek hogy induljak el a javulás felé! :(


2015. aug. 13. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy te felesleges, csak a párod és lehet, hogy a környezeted amortizál le.
2015. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatnak inkább motiválnia kéne, nem lehúzni. Mit kaptál, kapsz ettől a kapcsolattól, ha őszinte vagy magadhoz? Miért fáj, hogy ő jobb egyetemre megy? Azt azért tudod, hogy ez az életben vajmi keveset jelent? Ha nem céltudatos, nem tud kapcsolatokat építeni, nem jó a rizikó tűrése, nem tud gyorsan dönteni, nem lesz sikeres, hiába az egyetem. Ugyanígy Te lehetsz A LEGJOBB abban amit csinálsz, sikeres leszel és senkit se fog érdekelni a név. Ugyan nem ismerem, de kifejezetten az önbizalomhiányos emberekre jellemző, hogy olyan dolgot hangoztatnak, amire az emberek felkapják a fejüket, pont azért, hogy lássá a csodálkozó tekinteteket, meg hallják az elismerő szavakat. Nincs belső stabilitásuk, így a környezetüktől várják a folyamatos megerősítést. Ismeretlenül is aggódom érted és a párodért is. Nem tűnik egészségesnek sem az élethez, sem az egymáshoz való hozzáállásotok.
2015. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te milyen egyetem milyen szakára mész, ill. ő milyen egyetem milyen szakára megy?
2015. aug. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én a szent István egyetem turizmus vendeglatas szakán vagyok, ő pedig a Bme mérnök informatikus szakán
2015. aug. 22. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!