Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenemet, de tényleg mindene...

Mindenemet, de tényleg mindenemet utállok. Mi a baj velem? Hogyan változtassak? Hogyan szerezzem vissza régi önmagam?!

Figyelt kérdés

Utállom az arcomat. A ronda sárga elálló fogaimat. A hatalmas kampós orromat. A ronda szemöldököm amit sose tudok rendesen megformálni. A pattanásos bőrömet amire bármilyen piszok drága (Clinique, Estee Lauder) krémet teszek nem használ. A lapos melkasom. A lapos seggem. A vézna karjaim. A vézna lábaim.

Mikor kiakarok menni az utcára, és éppen felöltöznék nem tudom mit vegyek fel mert rátnézek a ruháimra és gyűlölöm őket (pedig ők is drágák voltak Zara, Mango, Bershka stb). Mérges vagyok magamra amiért megvettem őket. Cipők dettó. Sminkek dettó (tegnap haragból kidobtam egy Clarins alapozóm mert "rájöttem" hogy nem áll jól). Van 4 pár márkás napszemcsim de azokat is összetörném. MI A BAJOM?

Ez nem volt így mindig. Szerettem magam és a gönceim (hiszen azért is vettem őket). Kb 1 hónapja van ez így. Azalatt nem történt semmi hogy így megváltozzam.


2010. ápr. 1. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:

kamaszodsz?

megfog jönni?

szerintem mozdulj ki valahova,iratkozz be táncolni.

2010. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj el azon mi történt veled 1 hónappal ezelőtt. Valaki megjegyzést tett rád? Vagy nagy stressz ért? Hány éves vagy?
2010. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19 vagyok. nem ért stressz. csupán egy profi sminkes kisminkelt és rájöttem nem vagyok szép nélküle. tudom hülyén hangzik de ez van. azóta beszereztem egy csomó új sminkes ecsetet, meg sminkeket kb 15-20 ezerért de mégis csúnya maradtam.
2010. ápr. 1. 19:43
 4/10 anonim ***** válasza:
És aki halálos beteg,vagy alkoholista,vagy drogos?Akin nem tudnak segíteni?:S ....szerintem neked nincs semmi más bajod,mint az,hogy neked SENKI SEM MONDJA MEG ŐSZINTÉN,hogy eléggé elvagy kényeztetve,és ez a bajod,tudod...meg az ÖNBIZALOMHIÁNY.
2010. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja és le is pontozhatsz.De én csak őszinte voltam..

Ja és próbálj ne unatkozni.Az is segít,ha kicsit takarítassz otthon.SEGÍTENI..TUDOD MIT JELENT???

2010. ápr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És azt is tudod mit jelent,hogy követelőzni??És tudod mit jelent az,hogy másoknak nem megfelelni?Magadnak sem kell megfelelned,mert az túl drágába kerülne."Drágám",ha valaki 15-20 ezer forintokat költ a mai világba sminkre(csak sminkre),azaz igazán pazarló ember!!Meghát muszáj minden márkás holmit megvenni??Kinek a pénzéből veszed??:S úristen,teee!!!
2010. ápr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ismerek egy tucat velem egykorú emberkét akik 100-szor jobban elvannak kényeztetve. pl. 19 évesen 6 milliós cabriot kapott, a másik 23 évesen 15 millios BMW meg óriás motort, lakás az egyetemhez hogy ne kelljen bérelni vagy ne adj isten utazni, magánsuli, magántancsik sora stb. Tudom vannak szegények is de én a középút vagyok. legalábbis annak vallom magam.


Másoknak megfelelni? mit értesz ez alatt? mondjuk ez igaz rám. nagyon is.

segíteni meg igenis akarok! el is mennék valami segélyszervezethez csak nem tudom hova forduljak ez ügyben... ha valakinek van valami ötlete esetleg...?!! várom

2010. ápr. 2. 18:35
 8/10 anonim válasza:

Szerintem is az önbizalom hiány a probléma.

Mikor kisminkeltek az úgynevezett "valódi önmagadat" láttad meg és tetszett neked az a "stílus" és ami a "régi" ruha,napszemcsi,smink meg ilyenek régebbiek a régebbi stílusod és te az akarsz lenni vis olyan amilyen akkor voltál mikor kisminkeltek és az hiányzik neked és olyan akarsz lenni kiakarsz tőrni magadbol( kidobni->ruhák,széttörni->napszemüveg) SZERINTEM

2010. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Tudod igazuk van azoknak akik azt írták vannak akik gyógyíthatatlanok persze nem csak akkor fontos a dolog ha már ilyen komoly

És egyépként én se a legszebb lányok közé tartozom nekem is enyhén sárgák a fogaim 1-2 lyukas is van és pattanásaim is vannak 14 vagyok és nem azért az egy húszért de te panaszkodsz? nem akarlak megbántani de tudod nekem nincs 4 db márkás napszemcsim meg ennyi divatos ruhám viszont próbálok tenni vmit azért hogy szebb legyek és ahhoz képest h 19 éves vagy inkább ne siránkozz ha ennyi jó cuccod van

2010. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

előzö bocs talán durva voltam de nem hiszen hogy olyan ronda lennél mint ahogy leírtad csak önbizalom hiányodvan

és biztos volt már jópár barátod akiknek tetszettél, úgyhogy szerintem nincs miért aggódnod ha eddig is volt akkor lesz még

2010. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!