Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy film miatt lehet depresszi...

Egy film miatt lehet depresszióm, vagy más állhat a háttérben?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom elég furcsán hangzik de december 22.-én végre megnéztem a várva várt Star Wars VII-et.Nagyon tetszett de amikor kedvenc szereplőm életét vesztette,eléggé megviselt.Annyira hogy a mai napig szorongás és szomorúság tölt el,és ha rágondolok elkezdek sírni.Számomra a Star Wars nagyon meghatározó film,az egész gyerekkoromat végigkísérte.Szerintetek mi lehet a baj? Mit tegyek ellene?

2016. jan. 7. 23:31
 1/9 anonim válasza:
Szerintem gondolj arra ,hogy a 8.részben még visszatérhet mint szellem!(nekem is megrázó élmény volt ,hogy Han meghal!) Ya és gondolj vidám dolgokra!😁
2016. jan. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az egy elég megrázó jelent volt még úgy is, hogy lehetett rá számítani. Han egy elég meghatározó személyiség volt az életemben és elég szomorú voltam amikor Kylo leszúrta, de mára már nem vagyok annyira szomorú amikor rágondolok. Nézd meg a régebbi epizódokat, ne arra gondolj, hogy meghalt hanem, hogy milyen király karakter.
2016. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) most ez kicsit megnyugtatott hogy nem csak engem rázott meg ennyire :)
2016. jan. 9. 13:43
 4/9 anonim válasza:
Én két napig ezen szomorkodtam nekem is gyerekkorom egy elég rendes részét a star wars határozta meg.Túl kell tennie magát az embernek ezen.
2016. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi nrked is :) szorits h sikeruljon
2016. jan. 9. 21:09
 6/9 anonim válasza:

Illetve mostanában elég sokat Star Wars Battlefrontozom. És ott elég sokat látod a jó öreg Han-t akció közben. Így Lázadóként Örülök neki. Viszont amikor rohamosztagos vagyok és az a mocskos csempész lepuffant nem sajnálom. (na meg úgy nem zavar a halála.

(2. válaszoló voltam. Az Erő legyen veled!)

2016. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot :) eddig nem nagyon játszottam ilyesmikkel lány létemre de mindenképpen ki fogom próbálni :D
2016. jan. 10. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
én is mindig ilyen vagyok, az a jó ha egy film ilyen hatással van rád, azt mutatja, hogy jó :)
2016. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Matrix c filmmel vagyok igy, engemis megviselt mikor meghaltak.
2016. jan. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!