Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én érzem úgy, hogy...

Csak én érzem úgy, hogy reggel sokkal rosszabb a depresszióm?

Figyelt kérdés
reggelente nagyon rossz felkelnem és egy csomó időbe telik amíg hajlandó vagyok bármit is csinálni, ha kimegyek az utcára akkor sokkal jobban vagyok 1-2 órára rá és este megint kicsit rosszul vagyok de reggelente szőrnyű, mit tehetnék ez ellen?
2016. jan. 14. 19:17
 1/3 anonim válasza:
Nálam a délután és az este brutálisan rossz. Nem tudok semmit csinálni, megszólalni is nehezemre esik. Tanulni sem tudok, éjszaka szoktam mert akkor egy kicsit jobb. Az egyetlen megoldás erre a terápia illetve ha olyan akkor a gyógyszerek. Jobbulást neked!
2016. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Átérzem, ugyanez van nálam is. Nekem egy egész nap kell mire valamennyire megnyugszom. Lehet segítene ha egy lapra kiírnád a problémád. Azzal hogy megfogalmazod már sokat segítesz magadon.Viszont ha nagyobb a baj akkor szakemberhez kell fordulni! Jobbulást!:)
2016. jan. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ferrx válasza:
Amikor felkelek nincs semmi bajom, de utána jön ez kb délig fokozódik, majd délután 2 felé ebédelek, után enyhül.,, teszem hozzá hogy nem tudok munkahelyen dolgozni,valamiért nem érzem ott jól magam, így inkább itthon vagyok, ismerősöm nincs, szüleimmel lakom élek, közben született egy kislányom,messze él 150 km, de az anyjával sem tudtam kijönni, így ez még tetézte a bajomat,,
2023. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!