Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni depresszió,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni depresszió, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 évig voltunk együtt a barátommal, én 18 vagyok ő 19. Nagyon sok konfliktusunk volt az állandó hazudozásaiból amik abból fakadtak hogy nem megy este sehova bulizni, otthon alszik, másnap pedig szembesültem a party fotókkal, nagyon sokáig tűrtem ezeket. Mert nagyon szerettem, sőt szeretem legbelül. Az hozzátartozik a storyhoz hogy hívott néha engem is, de ritkán... ha elmondta, illetve bejelentette hogy megy este valahova nem volt belőle vitánk, csak a be nem jelentettekből, plusz abból hogy mindig rettentő sokat ivott, amit én nem tudtam tolerálni. Szilveszterkor együtt buliztunk, és azért mert 1 órával előbb akartam jönni mint ő mindenféle idióta ribancnak elmondott, majd a fejemhez vágta az előző kapcsolatomban történt problémákat pl (megcsalt az előző párom stb.. ) Másnap reggel szakítottam vele, mert elegem lett. Utána beszéltünk, találkoztunk is, próbált békélni én persze tartottam hogy nem akarok. Majd eltelt még pár nap és észrevettem hogy nem keres... majd felhívott hogy ő nem akar tőlem soha többet semmit, ő még élni akar bulizni, nem engem nem akar hanem a kapcsolatokat nem akarja most. Eközben mindennap ha hív vagy bármi elmondja hogy szeret, hogy hiányzom... Ötletem sincs mit tegyek, sokszor azon kapom magam hogy épp hívni akarok amikor rádöbbenek hogy nem nekem kell még keresni őt és könyörögni.. Tanácsot kérek, mit csináljak? Konkrét tanácsot...

2013. jan. 17. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ilyet felejtsd el.. tudom, hogy az ember ahhoz vonzódik jobban, aki rossz volt hozzá, de gondolj már bele: végig egy csomót hazudott, indokolatlanul nem kis sértéseket a fejedhez vág... neked egy ilyen pasi kell?

Ez a konkrét tanács.

2013. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfoglalni magad valamivel.. :o) Fel a fejjel!
2013. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd, először el kellene döntened hogy tényleg mit akarsz ezzel tenni. Vagy megpróbáljátok újra vagy inkább mellőzöd ezt az egészet mert nem akarsz megint csalódni és idegeskedni ez miatt. Én előző kapcsolatom is ilyen volt de ott a barátnőm volt az aki hasonlóan bánt velem, soha nem hívott bulizni meg többször hazudott nekem, aztán még is azon kaptam hogy van valahol bulizni. Én akkor megmondtam neki hogy ennek nincs tovább értelme vagy őszintén csináljuk és ha a barátaiddal akarsz bulizni akkor menjél mondd el nyugodtan vagy ha velem is szeretnél menni akkor menjünk oda ahová gondolod, persze sokszor volt hogy lerázott engem, köszönés nélkül távozott valahonnan, én lezártam ezt az egészet utána nem is kerestem, igaz hogy hiányzott borzasztóan de sokáig agyaltam azon hogy megéri még egyszer szenvednem miatta vagy nem.

Próbálj meg ezen elgondolkodni hogy mit is akarsz, mert a leírásod alapján a párod nem küzd igazán érted bár lehet hogy még akar de nem hinném hogy bármi jó kisülne ebből főleg ha ugyanazt csinálja mint eddig.

Ha meg hívni próbál akkor mondd el neki hogy ez így nem mehet tovább és hagyjuk az egészet így akkor te is jobban felszabadulsz majd, nem fog átverni folyton és megtalálod azt a párt magadnak aki tényleg megérdemli azt hogy veled lehessen.

20/F

2013. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi tanácsokat! :) 20/F, tudod hogy nem egy ilyen emberre van szükségem, de unatkozom mert nagyon sokat voltam vele, és mivel egy vonattal közlekedünk naponta ezért naponta találkoztam vele. Most pedig egyedül maradtam mint a kis ujjam, és kb az egész napom abból áll hogy ülök és agyalok.. te mivel foglaltad le magad a szakítás után? Előre is köszi
2013. jan. 17. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem rég sajnos én is kerültem ilyen helyzetbe. Mi kibékültünk, de volt egy kis időm a köztes részben, hogy elgondolkodjak az életemről. 20 éves vagyok és 2,5 éves a kapcsolatom. Sok időt töltök én is itthon, 2 suliba járok, de ezek felnőttképzések (hétvégi programok). Szeretem mindkettőt, nem bántam meg, hogy váltottam. Azt hittem, így több idő jut a barátomra (na persze nem ez volt az indok, hogy ott hagytam az egyetemet). De ő kitalált olyan programokat, hogy ne legyen, na mindegy :D

A lényeg, hogy sok konfliktusunk volt/van nekünk is (a családja, a tervei amikből kihagy, a makacsságunk, a nem mindig toleráns viselkedésem, stb.) Azt mondta, jobb lenne külön.


Hát egy világ dőlt össze bennem. Hirtelen itt voltam egyedül a házban. A világ összes idejével, majd bele pusztultam... Aztán nagyon nagy erőt vettem magamon és leültem. Kisírtam magam, mert az gáz, ha épp boltban jön rám. Ha sírni kell, engedd. Rossz, ha máskor csapódik ki, esetleg olyan emberrel, akivel nem kéne. Felkeltem...fogtam a kiskutyáimat - elmentünk sétálni, hogy kiszellőzzön a fejem. Itthon meg úgy döntöttem, hogy nincs mit tenni, magamra maradtam, hát akkor legalább kezdjek valamit magammal. Kitaláltam minden napra takarítanivalót - ma a fürdőszobák voltak. Tegnap az én szobám, a hét hátralévő részén a két másik szobában való selejtezés jön. Nagyon aprólékos munkát csinálok, hogy menjen csak az idő... Kicsit gáz, de belenéztem a tv-műsorokba is, ami leköt, azt közben megnézem. Bármit, csak ne legyen szabad percem gondolkodni. És persze kell valaki, akivel ezt megosztod, fontos, hogy kibeszéld magadból.


Arra is gondoltam, hogy este elmegyek futni, mert akkor legalább lefáradok és könnyebb lesz aludni. Mindenre van megoldás... Össze kell szedni magunkat :) Előre nézni és kitartani. Elfoglalni magadat.


Remélem valamit azért hozzátettem a felépülésedhez... :)

2013. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, ahogy elküldtem, eszembe jutottak még kis apróságok: ilyenkor kényeztetni szoktam magam. Hajmosás, esetleg kis frizuraigazítás a fodrásszal, maszkot teszek fel otthon, de lehet kozmetikusnál is egy kezelés, szemöldököt szedek, megigazítom magam, aztán fincsi fürdő levendulás fürdőpelyhekkel. Esetleg frissítő masszázsra elmenni. Jó dolgok ezek.


Kikapcsolódni - barátokkal kávézó, séta, kori, szánkózás, buli, kocsma, stb. Bármit :) Végtelen lehet a lista. Egyedül lenni a legrosszabb, de társaságban már jönnek ezek az ötletek... :)

2013. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) nagyon jól eset! :) Most hogy mondod kikéne selejteznem a ruháimat! :)
2013. jan. 17. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!