Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Eluntam az eletem. Tanács?

Eluntam az eletem. Tanács?

Figyelt kérdés
Sosem akarok csinálni semmit. Nincs kedvem semmihez, nem motivál semmi és az a poén hogy már nem is akarom hogy motiváljon. Nincs olyan dolog amit szeretek csinálni. Nincs életcélom, de félek a haláltól. Egyedül a család az ami még visszatart. Egyszerűen annyira egy béna életképtelen senki vagyok, és egymagam semmire se. Vagyok képes, de nem szeretem a társaságot sem. Már kajak nemtudom mit kezdjek magammal amikor már kedvem sincs ehhez. Örülnék ha kapnék valami választ de lehetőleg ne a sablonosat, hogy találjak célt, motivációt, stb

2015. nov. 3. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha fiú vagy (mert férfi nem igazán ennyi nyavalygástól) tanácsolom, hogy menj katonának. Hamar értékelni fogod az életed. Ha lány vagy akkor passz... Idővel vagy találsz egy balekot akinek ilyen savanyúan is kelleni fogsz. Szülsz majd 12 gyereket és továbbra is unni fogod az életed...

Amúgy ilyen nyavalygásra semmit nem lehet írni..szánalmas ember csakis saját maga segíthet magán..

2015. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, fiú vagy lány vagy?

Mert én fiú vagyok, igaz már 40 is elmúltam, de kb. így érzek én is, mint te.

Bár engem már a család se tart vissza.

Én úgy próbálok kikecmeregni ebből az egészből, hogy megpróbálok hasonló típusú embereket keresni, akik nem néznek le engem emiatt, hátha velük kicsit értelmesebbé tudom tenni a mindennapjaimat.

Ez részben már sikerült, mert legalább ők megértik a dolgaimat, és már ez is ad némi erőt nekem a tovább küzdéshez.

Ne nagy célokat tűzz ki magad elé, hanem kisebbeket, amit nagy valószínűséggel el is tudsz majd érni, én is így próbálom.

És hát ugye sokszor egy párkapcsolat is sokat segíthet ebben az esetben...

2015. nov. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2-es!

Hol beszélgetsz hasonló problémájú emberekkel?

-szintén zenész

F40+

2015. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:


Hát pl. itt. :)

Vagy hasonló más fórumokon. Pl. a Hoxán.

Sajnos elég sokan küzdenek hasonló problémákkal, szóval nem nehéz rájuk találni.

2015. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Utazz el világkörüli útra!
2015. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Ott a megoldás az 5. tagben. Ugorj!
2015. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Amit csinálsz, élvezd. Fejleszd személyiséged és segíts másoknak.
2015. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a helyzet itt is.Amiket szeretek csinálni abból megélni nem nagyon lehet.Van egy munkám amit utálok.Nem tudom mi lenne az a munka ami ne lenne kényszer ha egyáltalán van olyan.Társasági élet zéró.Mellette minden nap kapom anyámtól,hogy egy senki vagyok,utcára fogok kerülni,éhen fogok dögleni de lassan ez se érdekel már.Ha így lesz keresek egy offgrid közösséget valahol vagy nem tudom :D Szóval tudom,hogy nem nyugtat meg de nem vagy egyedül! 22/F
2015. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5# Ez a világkörüli út,mind szép és jó,de pénz nélkül nem a legkönnyebb.
2015. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha már nem tudsz örülni semminek, és nem vágysz semmire, próbálj visszaemlékezni, hogy utoljára minek örültél igazán. Nem kell kézzel foghatónak lennie, elég egy kellemes, megnyugtató gondolat is.

Mi az oka, hogy már nem tudsz annak örülni, mi történt azóta az életedben?

2015. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!