Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elvesztettem a barátaimat,...

Elvesztettem a barátaimat, senkim sincsen. Nagyon egyedül érzem magamat. Mivel lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Osszevesztem a legjobb baratnommel nagyon es vele egyutt elveszitett az osszes baratnomet. Nem publikus hogy miert de eleg komoly es durva dolog miatt. Pasim sincs akivel ellennek. Csaladom is alig van itthon mindig egyedul vagyok. mar szinte depresszios lettem. Mindig sirok nagyon elegem van mindenbol. Vagdostam is magamat mert en mar n birtam ezt. Nem vagyok baratkozos tipus es mivel falun lakok ahol mar mindenki ismer senki sem baratkozna velem, segitsetek. Mit tudnek csinalni?

2014. aug. 21. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
koltozz el a falubol
2014. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress magadnak hobbit/elfoglaltságot, és majd azon belül barátokat. De ehhez először kezdj bele egyedül valamibe.


Ha otthon ülsz, és vagdosod magad, még tíz év múlva is ezt fogod csinálni.

2014. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolj rá úgy, hogy több időd jut magadra. Olvashatsz, tanulhatsz, megtanulhatsz új dolgokat, gyakorolhatsz, sportolhatsz, filmeket, sorozatokat, animéket, meséket nézhetsz..

De akár neten is ismerkedhetsz, csak ne vedd túl komolyan.

2014. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
második válaszolónak igaza van. amúgy hány éves vagy?
2014. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!