Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért isznak manapság a fiatalok?

Miért isznak manapság a fiatalok?

Figyelt kérdés
borzalmas ami megy 1-1 hétvégén...középiskolások, egyetemisták...csupa egészséges fiatal az alkoholizmus szélén....mire jó ez? nem vagyok szentfazék, én is eljárok bulizni, csak pia nélkül is jól tudom magam érezni...de mivel ez vesz körül a bulikban, be sem megyek...már nem is voltam több hónapja..nézni sem bírom ahogy a barátaim ezt csinálják...most én vagyok a hülye, vagy igazam van? 18/L
2010. ápr. 10. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%
legalább vannak még ilyen lányok mint te 11:28-as, 13:28as voltam 18/f
2010. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
tele van az ország az ilyen lányokkal, csak mindenki sz*rk rájuk :)
2010. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
25%

11:26-os és 28-as vok: tényleg mindenki sz*rik ránk... pont olyan suliba járok ahol jobb kéne legyen a morál, ehhez képest suli helyett kávézóban kezdenek, és cigiznek, cigivel végeznek, és esetleg piával, aztán egyesek rendszeresen, mások szerencsére ritkábban be is b***nak...

ugyebár én nem ilyen vok és egész egyszerűen nem tudom megérteni, ebben mi a jó.. dehát a kortársaim nem tudnak előretekinteni. azt mondják nekem, nem tudom, h kell élni.. céloznak ezzel a nemtanulásra, a bulikra, a cigire stb; h szerintük ez az élet. elhiszem, h most élvezik, de később mi lesz?

2010. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!