Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha valaki mindig mindenhonnan...

Ha valaki mindig mindenhonnan elkésik az mért van?

Figyelt kérdés

valaki = én :D

(pl lássuk a busz esetet: 15 perc míg elérek a megállóba. De mivel *UTÁLOK* várni akár 1 percet is a megállóban, ezért megpróbálok pontosan odaérni. Csakhogy mindig valahogy 10 perccel az indulás előtt tudok csak elindulni mert még eszembe jut h ez+az... És ezért futnom kell avagy azt mondom, h basszus ezt már lekéstem megyek a következővel. )


2010. ápr. 15. 23:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó. a kérdéseim is pont erre irányult már csak a HOGYAN hiányzik.
2010. ápr. 15. 23:42
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd az Élet megtanít rá, ha magadon nem vagy képes uralkodni.

Pl. iszonyat nagy bajod fog egyszer adódni abból, hogy elkésel...ne reszkírozz tovább, meg fogja bosszúlni önmagát az, hogy ilyen vagy.

Hány éves vagy? max. 21...

2010. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Van egy barátom, aki pontosan ilyen, mint te. Elkésik, de az égegyadta világon mindig és mindenhonnan. Rémes vele találkozót megbeszélni, mert mindig minimum fél órát késik. Ha rászámolok, és én is később érkezem meg, akkor is, sőt, akkor még richtig elmászkál valami másik irányba. Munkából is mindig elkésik, és minden nap rohan. Felkelni időben nem tud, mert a telefonjait (kettő van neki) szundira állítja.

Sulis koromban én is elkésős voltam. Én úgy oldottam meg, hogy indulás előttre is állítottam ébresztőt, amiről tudtam, hogy na, akkor van öt-tíz percem felöltözni, bezárni, és kilépni az ajtón. És bevált. Én sosem rohanok a buszhoz, inkább várok. De mi ez a hülyeség, hogy nem szeretsz várakozni, sok mindent nem szeretünk, mégis csinálni kell. Ha utálsz várakozni, vigyél magaddal zenelejátszót vagy könyvet. Én orvosi rendelőben utálok várakozni, de ez van, el kell fogadni.

2018. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!